3. aprill 2009

 

TERE ALEX

KUIDAS LÄHEB? KAS MÄLETAD MIND? MINA OLEN GORGEOURSPIL LOGO AUTOR.

KIRJUTAN, ET EDASTADA OMA ISELOOMUSTUS. TÄPSELT ÜKS AASTA TAGASI KUKKUS MINU SELJALE VÄGA RASKE ESE JA KOLM SELGROOLÜLI MURDUSID. SUVI MÖÖDUS PROBLEEMIDETA. SELG VALUTAS VEIDI, KUID SELLES POLNUD MIDAGI HULLU...MA EI TEA KÜLL MIKS, AGA TOL AASTAL JA PÄRAST ÕNNETUST EI KASUTANUD MA ENAM RÕNGAID, SEST OLIN NENDE OLEMASOLU UNUSTANUD.

MURED ALGASID SEPTEMBRIS...MUL EI OLE KUNAGI ELUS OLNUD SEEDEPROBLEEME. KUID ÄKITSELT NEED ALGASID...OLIN VÄGA MURES...LÄKSIN UURINGUTELE...MIDAGI EI SELGUNUD. NOVEMBRIS ALGASID UUED MURED. MINU LIHASED HAKKASID ÜLE KEHA VÄRISEMA...ALATES NOVEMBRIST KUNI PRAEGUSENI ON MU LIHASED KAOTANUD OMA TOONUSE JA FUNKTSIONAALSUSE. ARVAN, ET ÕNNETUS NING SELLELE JÄRGNENUD AEG JÄTTIS JÄLJE MU KEHAHOIAKULE NING RIKKUS MU NÄRVISÜSTEEMI. SEEJÄREL HAKKASIN KASUTAMA RÕNGAID (ÕHTUL JA ÖÖSEL) NING JALAVÕRUD (4 TUNDI ÕHTUL) JA JUBA KOLME PÄEVA PÄRAST OLI MU MUSKLITE TOONUS PARANENUD NING ISEGI MINU NÄRVISÜSTEEM ON PAREMAS SEISUKORRAS (VÕITE ETTE KUJUTADA, MILLISTEST KEHAOSADEST MA RÄÄGIN), MUSKLITE VIBREERIMINE JA VÄRELEMINE ON VÄHENENUD NING MITTE NII TUGEV...MUL EI OLE LIHTSALT SÕNU! OSTAN GORGEOUSPIL RAVIMIT UUESTI! (AASTAID TAGASI OLIN TARBINUD ÜHE TOPSITÄIE) VÕIN KIHLA VEDADA, ET SEE PARANDAB MU KEHAHOIAKUT NING LOODAN, ET PROBLEEMID KAOVAD JÄRGMISTE KUUDE JOOKSUL...(ARVAN, ET LÄHEN KIROPRAKTIKU JUURDE JA TEEN VEIDI SPORTI, NÄITEKS LÄHEN UJUMA)...MA EI KUJUTA ETTE, MIS OLEKS SAANUD SIIS, KUI MA EI OLEKS TEIE TOOTEID KASUTAMA HAKANUD...MA EI JÕUA ÄRA OODATA SEDA, MIS TULEVIKUS JUHTUMA HAKKAB...ANNAN TEILE TEADA! IGATAHES TÄNA TUNNEN MA END VÄGA ÕNNELIKUNA. OTSUSTASIN LOGO ÜMBER TEHA, SEST SEE EI MEELDI MULLE ENAM, OLEN NII PALJU JUURDE ÕPPINUD.

TÖÖTAN DISAINIALAL NING UUS LOGO ON MINU ARVATES VÄGA HEA (ERITI PUNASED TOONID) NING SEE ON PAREM CHI FLUS'i KIRJELDAMISEKS, MA EI SOOVI MIDAGI MUUTA, MA EI SOOVI OMA TÖÖ EEST TASU, LIHTSALT LOODAN, ET SEE MEELDIB TEILE NING HAKKATE SEDA KASUTAMA, SEST MINU ARVATES EI OLE EELMINE LOGO RAVIMI JAOKS SOBIV! OOTAN HUVIGA TEIE ARVAMUST!! SUUR TÄNU, ALEX! KÕIKE HEAD!!

P.S=KÜSIN ÜHE OMA SÕBRA PÄRAST - KAS OLETE KUNAGI SAANUD TAGASISIDET SELLE KOHTA, ET MÕNI INIMENE ON TEIE SEADET KASUTADES SAANUD SKLEROOSIST TERVEKS? KUULSIN 90-AASTASEST INIMESEST, KES SAI SELLE ABIL VÄHIST TERVEKS...SEE ON LIHTSALT SUPER, ALEX!!

 

Teema: TEIE IGAVESE ELU RÕNGAD JA JALAVÕRUD RAVISID MU DIABEEDIST TERVEKS.

Saatja: JOHN SOSDAN john-wsosdian@onemain.com

KUUPÄEV: LAUPÄEV, 7. NOVEMBER, 1998

 

OLEN KANNATUD VIISTEIST AASTAT TEIST TÜÜPI DIABEEDI KÄES. OLEN NELIKÜMMEND ÜHEKSA AASTAT VANA. VIIMASED VIIS AASTAT OLEN KASUTANUD RATASTOOLI, SEST MU JALGADE VÄRVUS MUUTUB DIABEEDI TÕTTU HALLIKS, KUNA VERI EI KÄI RINGI. ARSTID SOOVITASID GANGREENI VÄLTIMISEKS JALAD AMPUTEERIDA. MINU JALGADE NÄRVIRAKUD EI TÖÖTA ENAM. TABLETID, INSULIIN EGA KINDLA TOITUMISKAVA JÄRGIMINE EI AIDANUD.

 

PEAN TEILE ÜTLEMA, ET RÕNGASTE KASUTAMINE KOOS JALAVÕRUDEGA EDASTASID MINU JALGADESSE NII PALJU VERD, ET NENDE VÄRVUS MUUTUS ROOSAKS NING NEID EI OLNUD TARVIS AMPUTEERIDA. MA OLEN NII ÕNNELIK, ET VÕTAB SÕNATUKS. KÕIK MINU LOOTUSETUS ON KADUNUD. ESIMEST KORDA VIIE AASTA JOOKSUL EI PEA MA RATASTOOLI KASUTAMA NING KÄIN OMAL JALGADEL NAGU JUHTUNUKS OLEKS IME. TEIE RAVISEADMED ON USKUMATULT HEAD VERERINGE PARANDAJAD. MU GLÜKOSEERUND HEMOGLOBIINI TASE ON LANGENUD NÄITAJALT 275 PEAAEGU NORMAALSE 144 NÄITAJANI. MA EI PEA VÕTMA ENAM TABLETTE GLÜKOOSITASEME KONTROLLIMISEKS JA MA VÕIN SÜÜA ILMA RANGETE PIIRANGUTETA. KÕIGE PAREM ON SEE, ET MA EI PEA ENAM RATASTOOLI KASUTAMA JA SAAN KÄIA OMAL JALAL, MIDA EI AMPUTEERITUD. KUI KALLIKS HINDATE TEIE OMA JALGU? MINU OLEMASOLU KVALITEET ON TÕUSNUD HÜPPELISELT. MUL ON JÄLLE JÕUDU.

 

MU NAINE SAI ASTMAST TERVEKS TÄNU TEIE RÕNGASTE JA JALAVÕRUDE KASUTAMISELE. ALATES NENDE KASUTAMISE HETKEST EI OLE TAL ENAM OMA KOLME ERINEVAT INHALAATORIT IGAPÄEVASELT VAJA LÄINUD. OLIME ALGUL UMBUSKLIKUD, SEST SEE TOIMUS ILMA TABLETTIDE VÕTMATA. TÄNU RÕNGASTE JA JALAVÕRUDE KASUTAMISELE EI TÜLITSE ENAM NAISEGA. OLEME OLNUD KAKSKÜMMEND VIIS AASTAT ABIELUS NING ÄKITSELT PAKUME ÜKSTEISELE TAAS RÕÕMU JA SEDA KA ROMANTILISES MÕTTES - ME EI USKUNUD ET SEE ENAM JUHTUDA VÕIKS. SEE TUNNE ON LIHTSALT NII HEA. ÕNNETUNNE! AITÄH, MR ALEX CHIU. JUMAL ÕNNISTAGU TEID! LUGUPIDAMISEGA

JOHN SOSDAN

 

Igavese elu rõngad ravisid mu vähist terveks!   Ja ma olen 91 aastat vana.

 

 

----- Algne kiri -----

Kellelt: Matt Ferrera matt.ferrera@gmail.com

Adressaat: webmaster@alexchiu.com

Saatmise kuupäev: teisipäev, 13. november 2007 kell 1:39

Teema: Suur tänu teile

 

Kallis Alex,

 

Olin 91-aastane vähki põdev mees. Minu lapselaps avastas teie tooted ning soovitas mul neid proovida. Olen nüüd 93-aastane ja teel täieliku paranemiseni. Vähk on taandunud ning tunnen ennast paremini ja näen ka parem välja. Enne teie toodete kasutamist suutsin vaevu käia. Nüüd jalutan igal hommikul paar kilomeetrit. Arstid on mu paranemisest hämmelduses ning soovivad mu saladust teada saada. Näitasin neile teie tooteid ning ütlesin et olen ravimite suurepärase toime elav tõestus. Oleme rääkinud mind ravinud haigla peaarstiga ning loodame, et teie ravimit hakatakse seal patsientidele pakkuma. Mina ja mu pere soovime teid kõnealuse ravimi avastamise ja levitamise eest tänada. Loodan, et haigla otsustabki ravimit kasutama hakata ja teist saab rikas mees!

 

Lugupidamisega

 

Mattew Ferrera

 

 

----- Algne sõnum -----

Kellelt: Marco A.G.Pinto marcoagpinto@mail.telepac.pt

Saatmise kuupäev: neljapäev, 1. Veebruar 2007 kell 4:34

Teema: Marco A.G.Pinto fotod

 

Tere Alex!!!

 

Siin Marco!!! Olen kasutanud teie poolt pakutavaid rõngaid alates 2001. aastast

 

Paar päeva tagasi postitasin foorumisse kõige uuemad pildid endast.

 

Soovi korral võite fotod (ühel pildil on aastate 2001, 2004 ja 2007 fotod) oma veebisaidile postitada.

 

marcoa2.jpg (137390 baiti)

 

 

 

      Kellelt: BOB CARRILLO

>>>   TELEFON: (816) 279-7769

>>     hobo10@stjoelive.com

 

TERE ALEX,

 

OLEN ALATI EELISTANUD ALTERNATIIVMEDITSIINI TAVAMEDITSIINILE. LUGESIN KEVIN TRUDEAU RAAMATUT, KUS SOOVITATI KASUTADA TEIE RÕNGAID.

EKSPERIMENTEERISIN PALJUDE ALTERNATIIVIDEGA. OSTSIN TEIE RÕNGAD. MA EI OLNUD LUGENUD ÜHTEGI TEIE VEEBISAIDIL OLEVAT ARTIKLIT. LUBASIN ENDALE, ET KASUTAN TEIE RÕNGAID ÜHE AASTA JOOKSUL. OLEN ÕNNELIK, ET SELLISE OTSUSE TEGIN. MA EI OSANUD MIDAGI OODATA. ENNE KOLMANDAT KUUD EI JUHTUNUD MIDAGI. SIIS AGA TUNDSIN AGA ÜLE KEHA VÄGA TUGEVAID VÕNKEID. MA EI TEADNUD, ET VÕNKED TULENEVAD RÕNGASTEST.

 

KANNATAN DÜSTOONIA ALL, MIS ON LIIKUMISHÄIREID PÕHJUSTAV HAIGUS. TEGEMIST ON HARULDASE HAIGUSEGA, MIDA ON DIAGNOOSITUD AINULT 300 000 INIMESEL. MINU HAIGUS ESINEB RASKEMAL KUJUL NING OLEN SELLE ALL KANNATANUD ÜKSTEIST AASTAT. KÕNEALUNE HAIGUS HÕLMAB KÕIKE, NII HINGAMIST, NEELAMIST, KÕNE, KÕNDIMIST JA MIS TAHES KEHALIIGUTUSI. LIGI NELI AASTAT TAGASI PIDIN HINGAMISE HALVENEMISE TÕTTU HAIGLASSE MINEMA.

 

    PÄRAST NELJA KUUD TEIE RÕNGA KANDMIST ÄRKASIN ÜHEL HOMMIKUL ÜLES NING ÜLLATUSIN, SEST LIIKUMISHÄIRED OLID KADUNUD. TAHTSIN VEENDUDA SELLES, ET NEED ON TÕESTI KADUNUD NING VÄLISTASIN KÕIK, MIDA OLEKSIN VÕINUD TEISTMOODI TEHA.

 

    NÜÜDSEKS OLEN LIIKUMISHÄIRETETA ELANUD KAKS KUUD JA KUUS PÄEVA. ROHKEM ON TEGU TERVENDAMISE NING MITTE SÜMPTOMITE RAVIMISEGA. MINU JAOKS ON TEIE RAVIM JUMALA KINGITUS.

 

    KAKS NÄDALAT KÜLASTASIN TEIE VEEBISAITI NING SEE, MIDA SEALT LUGESIN, MEENUTAS MU ENDA KEHAGA TOIMUNUT.

 

    VIIMASE KAHE KUU JOOKSUL OLEN OMA KEHA TUNDMA ÕPPINUD JA ANALÜÜSINUD. CHI ENERGIA ON MÕJUNUD KÕIKIDELE SELLISTELE KEHAPIIRKONDADELE, MIS ON OLNUD VIGASTATUD. KAKS PÄEVA TAGASI TUNDSIN SELLE MÕJU OMA ALUMISTES ORGANITES. MU NÄOL OLI JALGPALLI MÄNGIMISE KÄIGUS SAADUD VIGASTUS NING PAARI VIIMASE NÄDALA JOOKSUL OLEN TUNDNUD SELLEL VÕNKEID NING MÄRGANUD, ET SEE PARANEB.

 

      USUN CHI ENERGIASSE JA TŠAKRATESSE NING MUL ON TÄIELIK USK TEIE RÕNGASTESSE.

LEIAN, ET JUMALA LOAL SUUDAVAD TEIE RAVIMID VALLANDADA SELLE ENERGIA TÄIEL MÄÄRAL

 

      SAMUTI TELLISIN VARBAKLAMBREID JA –RÕNGAID. NEED ON MÕELDUD MINU ÕELE, KES KANNATAB ALZHEIMERI TÕVE KÄES.

 

    VÕIKSIN VEEL PIKALT RÄÄKIDA TEIE RÕNGASTE TOIMEST, KUID KINDLASTI ON TEIL VÄGA KIIRE JA MA EI HAKKA SEDA TEGEMA.

 

                                      AITÄH TEID RAVIMI EEST,

                                      BOB CARRILLO

 

 

>>

>>                                         BOB CARRILLO

>>                                         3012 FLOYD

>>                                         SAINT JOSEPH, MO. 64506

>>                                         TELEFON: (816) 279-7769

>>                                         hobo10@stjoelive.com

 

 

 

----- Algne sõnum -----

Kellelt: Marina Greiner runitbymarina@yahoo.com

Adressaat: webmaster@alexchiu.com

Saatmise kuupäev: kolmapäev, 7. november 2007 kell 1:43

Teema: klient

 

Kallis Alex ,

Olen teile nii tänulik Gorgeouspil ravimi leiutamise eest, sest iga päev peeglisse vaadates tundun endale palju ilusam ja noorem. Minu elu ja saatus muutusid täielikult siis, kui teie tooteid kasutama hakkasin. Kuid on üks probleem. Nimelt olen ma väga lühike, ainult 165 cm pikk.

Loodetavasti leiutate ühel päeval ka sellised tooted, mis aitaksid lühikestel inimestel pikemaks kasvada!

Olen oma 27 eluaasta jooksul katsetanud nii paljusid kasutuid internetist ostetud kasvamist soodustavaid tooteid, kui seni pole ükski aidanud.

Olen päris meeleheitel ja külastan pidevalt teie veebisaiti, et leida teavet kasvu soodustavate ravimite kohta.

Soovin teile kõike parimat ja edu uute toodete väljatöötamisel!

Lugupidamisega

Marina

                                           

PS! Tahaksin, et ka minu koer saaks igavesti elada, kuid ma ei tea, kuidas talle magnetseadmeid paigaldada. Kas peaksin need panema tema esikäppade pisematele küüntele nagu inimeste puhul või käib see loomade puhul teisiti? Loodetavasti saate mind sellega aidata.

                                       

Wowchung, 20. mai 2006

 

 

Kui küsiti, kuidas talle meeldivad Gorgeouspil ja Chi Flush tooted, siis saadi järgmine vastus:

 

"Täitsa hästi (tahan proovida ka pulbrit, sest võib-olla langes Alex pettuse ohvriks). Magasin eile hästi. Mu paremal käel on neli armi ja vasakul üks (olen olnud minevikus hooletu). Ärkasin üles ja paistis, et üks arm (paremal käel) ei kadunud rõngaid/jalavõrusid kasutades üldse ära. Ma isegi ei mäleta miks mul need armid on. (alustasin võrude kandmist 2005. aasta jaanuaris või veebruaris ning jalavõrude kandmist 2005. aasta septembris), kuid nüüd näen juba armi paranemist. Samuti paranesid väga kiiresti hiljuti tehtud sisselõiked."

Gfighter24, 22. mail 2006

                                                     

Kasutasin Gorgeouspil ja scf tooteid seitsme raviseansi ajal. Armid hakkasid kaduma. Tunnen end targemana, mul on rohkem kainet mõistust ning inimesed ütlevad, et näen parem välja. Kõige parem on see, et pärast tableti ja pulbri tarvitamist ning rõngaste paigaldamist voogab minusse nii palju jõudu, et mu käsi läheb vahel tuimasks. Seletan, mida ma täpselt tunnen.

 

0-30 minuti jooksul pärast 20 minutit ootamist tunnen endas palju jõudu, kuid mu keha ei ole sellise jõuga harjunud ning 30 minuti kestel tunnen üle keha tugevat värelust. Pärast 30 minutit harjub keha energiaga ära ning tunnen soojust, valu ja pakitsust ning ma pole küll päris kindel, kuid tunnen ka leebet valu oma näos olevates luudes...ma olen kindel, et see tuleneb näostruktuuri muutumisest. Mu isa arvab, et see kõik on puhas jama, eriti rõngad. Nüüd aga lasen tal neid proovida, et ta mõistaks, kui võimsad need on.

 

Ravimil on vastuvaieldamatu jõud. Eile öösel tundsin oma organites väga teravat valu. Pärast raviseansi lõppu läksin magama ning ärkasin varsti üles ja väljutasin lehkavat tumepruuni uriini. TUMEPRUUNI, mis lehkas nagu ammoniaak. Valude järgi arvestades arvan, et minu pankreas, maks ja põrn on kahjustatud. Kas kellelgi on veel sarnaseid kogemusi?

 

Kõik, kes sellesse jamasse ei usu. Kasutage oma kainet mõistust ning tarvitage Alexi soovitatud odavat ženšenni ning jälgige, kas ravitoime on teistsugune...juhul kui on, siis ei aita ükski asi.

 

Igatahes on Alex väärt Nobeli preemiat või mõnda sarnast auhinda. Loodan lihtsalt, et toidu- ja terviseamet sind ähvardama ei hakka...paljud inimesed saaksid vihaseks. Teen kuu lõpus pildi.

                       

Alotta thanx Alex, ma kuulsin, et Atlandi ookeani kukub asteroid ja kardan, et see on tõsi. On see tõsi, et asteroid kukub selle aasta 24. mail? Ma kuulsin, et New York võib vee alla mattuda.

Suurimad tänud,

 

25.mai 2006              

 

Wayne Montag wlmontag@sbcglobal.net

 

Tere Alex,

 

Olin Gorgeouspil ravimi tellimise eel väga skeptiline. Arvasin, et see on sinu järjekordne plaan raha kokku ajamiseks, kuna magnetid olid nii populaarsed. Sõrmerõngad olid mulle tõesti abiks, nii et mõtlesin, et mis seal ikka, proovin siis ära. Nii mu ema kui vend kasutavad magneteid ning need on olnud neile suureks abiks.

 

Pärast Gorgeouspil ravimi võtmist magasin väga sügavalt ning järgmisel hommikul oli mu uriin tumedat värvi. Olin hämmingus, sest mu näol, kaelal ja kätel asetsevad sünnimärgid olid kadunud või muutunud väga väikseks. Ja seda kõik pärast ühe päeva möödumist!! Need sünnimärgid olid mul olnud juba kümneid aastaid ja mõtlesin nende kirurgilise eemaldamise peale. Nüüd pole vaja seda enam teha!! HÄMMASTAV!!

 

Varsti tellin ka jalamagnetid ja Super Chi Flush toote. Kõik mu kahtlused on kadunud ning usun täielikult teie võimetesse. Kui soovite, siis hoian teid oma arenguga kursis. Aitäh kõige eest.

 

Lugupidamisega

 

Wayne Montag

Houston, Texas

 

26. mai 2006, Giant Letter A

 

Paljud iseloomustused on sarnased. See tagab Alexi usaldusväärsuse. Kuna iseloomustused on sarnased, tähendab see, et ravimil on lubatud toime.

 

Mina tunnen oma nina ja põsesarnade piirkonnas palju "liikumist". Mu nägu ei ole enam nii punane ning tekib küll akne, kui järgmisel päeval on see kadunud. Ravimi noorendav toime ei ole mõeldud minule, sest olen alles kolmteist ning ravimi noorendav mõju ei saa minu peal avalduda.

Tegelikult tundub, et olen saanud vanemaks kui nooremaks. Mu hääl on madalam ja mu...tegelikult ei hakka ma sellest siinkohal rääkima. Enne olid mu lihased VÄGA ebaproportsionaalsed, sest mu vasakul käel ei olnud üldse lihaseid, aga mu parem käsi oli väga lihases. Pärast seda, kui olin ravimit ja rõngaid kolm päev kasutanud, muutus mu vasak käsi MÄRKIMISVÄÄRSELT lihaselisemaks. Märkimisväärse all pean silmas seda, et see oli silmnähtav.

 

Selline on minu iseloomustus. Loodan, et saan ravimi mõju edaspidi veel näha.

 

29. mai 2006, Drew Waples

 

Sain oma Gorgeouspil ravimi posti teel kätte eelmisel esmaspäeval. Mul oli tol hetkel külmetushaigus. Mingil põhjusel olin juba kaks kuud haige olnud. Sümptomid olid järgmised: kurguvalu, palavik ja ninakinnisus. Pärast 10-14 päeva möödumist sain küll terveks, aga siis jäin kohe uuesti haigeks - veidi teistsuguste sümptomitega, kuid siiski oli sama halb olla. Käisin neli korda arsti juures. Paaril esimesel korral kirjutas arst mulle antibiootikume, võttis vere- ja kurguproove. Arst hakkas minu seisundi pärast muretsema ning tahtis mind juba nakkushaiguste spetsialisti juurde saata. Jäin ikka kogu aeg haigeks.

Algul olin Gorgeouspil ravimi suhtes väga skeptiline. Uskusin küll Alex Chiu surematuse seadmetesse, kuid arvasin, et oma looduslike tablettidega on ta küll üle pingutanud. Jälgisin ettekirjutust ning võtsin neli kapslit. Järgmisel päeval üles ärgates ei olnud mu nina enam nii kinni ning palavik ja kurguvalu olid kadunud. Sellest järgmisel päeval oli nohu täielikult kadunud. Olin olnud kaks kuud haige ning kahe päevaga sain täiesti terveks! Erinevalt eelmistest kordadest ei jäänud ma enam haigeks. See on esimene kord viimase kahe kuu jooksul, kui olen olnud seitse päeva terve.

 

Doos: 4 kapslit 650 mg Gorgeouspil ravimit.

 

Kaal: ligikaudu 65 kilo.

 

Vahendid: neodüümiumirõngad

 

Suur tänu, Alex!

 

- Drew Waples

 

30. mai 2006, Jimmy Gibbons

 

Viimase kahe aasta jooksul on mul olnud probleeme löövetega. Mul on väga tülikad seenlööbed, millest ei õnnestu vabaneda. Kolloidhõbe ja toores küüslauk on kaks asja, mis on mind aidanud. Kuid Gorgeouspil ravim töötab veel paremini. Kõlab nagu reklaam, kuid see on tõsi. Lööbed kadusid vaid pärast paari päeva Gorgeouspil ravimi kasutamist.

 

Kuna Gorgeouspil on väga vürtsikas, siis kas inimesed on ilusamad riikides, kus tarbitakse vürtsikaid toite? Näiteks Ameerikas juuakse ainult Coca-Colat ja süüakse suhkrut ning inimesed ei ole nii ilusad. Tean etiooplasi, kes on keskmisest kaunimad ja nende toit maitseb väga halvasti.

 

30. mai 2006, Alex                                    

 

Mul on küll veidi piinlik sellest rääkida, kuid mu õues käiv ja minu toas magav kass tõi tuppa kirbud. Enne Gorgeouspil ravimi kasutamist sügelesin kogu aeg. Läksin raamatupoodi ja sügasin oma jalgu ja käsi. Inimesed hoidsid minust eemale. Enne kassi võtmist oli mu nahk väga tundlik. Pärast kassi sügelen ma hullupööra. Kirbud painasid mind päeval ja ööl. Ma ei saanud nende pärast magada. Pidin kogu aeg üles ärkama, et saaksin end sügada. Enne kassi võtmist magasin aluspesus. Nüüd kannan magades sokke ja pidžaamakomplekti, samuti panen püksiääred sokkide sisse. Mõtlesin isegi kinnaste kandmisele. Püüdsin kirpe pihustiga tappa ning asetasin põrandale veega täidetud potid, et kirbud neisse sisse hüppaksid. Nägin iga päev pottides nelja või viit lõksu sattunud kirpu. T

 

Pärast Gorgeouspil ravimi tarvitamist kadusid kirbud müstilisel kombel ära. Neid ei olnud enam mitte kuskil. Ka pottides ei olnud enam kirpe. Korra kuus avastasin ühe või kaks kirpu. Need olid ka uued kirbud, mille kass väljast tuppa tõi. Need kirbud kadusid aga samuti kohe ära.

 

Arvan, et see juhtus sellepärast, et pärast minu hammustamist kirbud surid. Gorgeouspil tappis nad. Ma ei rääkinud sellest kellelegi, sest mul on piinlik.

 

----- Algne sõnum -----

Kellelt: "Sheri Copper"

Adressaat: "Asian" <webmaster@alexchiu.com>

Saatmise kuupäev: laupäev, 6. august 2005 kell 10:24

Teema: Suurimad tänud!!!!!

                                       

Neorõngad ravivad vähki, Parkinsoni tõbe, polüskleroosi, luupust. Inimesed ei tea, mida arvata...Keegi ei usuks, kui ütleksin, et see tehnoloogia töötab. Palun neil lihtsalt oma keha kuulata ja mulle kõigest teada anda. On kergendus näha inimeste rahulolu, kes on nii kaua kannatanud.

 

Näiteks on minu poole pöördunud surnuaia vahid, kes tahavad teada, kas see nende puhul töötaks. Teame, et kasvuhormooni vallandumine toimub ajavahemikus 22.00-02.00. Mul ei ole enam rõngaid, nii et kui need rõngad ei suuda aidata inimesi, kes teevad päevauinakuid, siis andke mulle teada, kui palju pean juurde ostma.

 

Aitäh veelkord, Alex..... oletan, et on hea tunne teada, et aitad inimestel terveneda.

 

Sheri Copper

 

3. detsember 2001

 

SUPER! Tegemist on väga hea iseloomustusega.

  Pead seda lugema !

Aitäh Fabrizio Coppola!

 

2000. aasta märtsis intervjueeris mind San Francisco nädalaleht. Ajakirjanik ja fotograaf proovisid ühe õhtu jooksul mu neodüümimumi surematuse rõngaid. Ajakirjanik kirjutas oma tervenemise tulemustest SFweekly.com veebisaidil. Ta ütles järgmist:

 

"Õhtul, kui neodüümiumi rõngaid kannan, on täiesti võimatu magama jääda. Ma ainult vähkren ning mu süda taob ja keha higistab. Järgmisel õhtul kontrollin polaarsust ja proovin uuesti. Täpselt sama. Chiu'd külastades minuga kaasas olnud fotograaf kurdab täpselt samu probleeme."

 

Klõpsake, et näha tervet artiklit aadressil SFweekly.com

 

Ron Jeffeory kirjutas 30. märtsil 2005:

 

Esimeste rõngaste saabumise hetkel olin skeptiline ning kinkisin need 60. Sünnipäevaks oma isale. Ta oli ülekaaluline ning kannatas Alzheimeri tõve käes. Ta ei mäletanud isegi mu nime või seda, et olen ta poeg!

 

See kõik oli enne surematuse rõngaste kasutamist. Nüüdseks on ta neid kasutanud juba kaks aastat. Olen oma varajastes kolmekümnendates ning mu isa näeb minust noorem välja. Samuti on paranenud ta mälu. Ta mäletab nii poenimekirja sisu kui ka toodete hindu.

 

24. august 2005

 

Tere Alex!

 

Olen juba pikka aega tahtnud teile kirjutada, kuid pole selleks lihtsalt aega leidnud. Las ma seletan.

 

Kaks aastat tagasi vigastasin oma põlve, mis oli VÄGA valus. Sellest ajast saati ei ole mu põlve seisukord enam sama. Iga arst, kelle poole pöördun annab diagnoosi, kuid MITTE KUNAGI ei ütle nad, mis aitaks minu põlve terveks ravida. Nad lihtsalt kirjutavad mulle põletikuvastaseid ravimeid (steroide) ja näruseid valuvaigisteid!

 

Siis aga kuulsin teist ja mõtlesin, et mul ei ole midagi kaotada! Sain posti teel kätte oma sõrmerõngad ning olin nii elevil!

 

Olin tol pärastlõunal väga väsinud ning mu põlv oli väga paistes ja mul olid valud, mis ei võimaldanud mul kodus vabalt liikuda.

 

Kaks tundi hiljem ärkasin lõunauinakust ning põlve paistetus oli märgatavalt alanenud!

Praeguseks valu on aga täiesti KADUNUD!

 

Pean nentima, et mitu päeva ei saanud ma oma põlve lõdvaks lasta, kuid olin ikkagi nii elevil ja käin nüüd jalutamas ja matkamas! Juhul kui põlv paistetab jälle üles, siis kasutan teie toodet ning valu ja paistetus kaovad hetkega!

 

Suur tänu! JUMAL ÕNNISTAGU TEID, Alex Chiu. Ma ei suuda kunagi teie abi eest tasuda. Te ei kujuta ette kui palju te mind aidanud olete. Alates sõrmerõngaste kättesaamisest olen ma pidevalt jalutanud, ujunud või jooksnud. Aitäh, et andsite mu elu tagasi!

 

 

Lugupidamisega

 

Ann

gunnydusmc@msn.com

 

Crystal Shu   Tel: (415) 564-9585

5. november 1999

 

 

Mõned kuud tagasi hakkasid mu juuksed välja langema. Iga päev nägin oma padjal palju juukseid, mis hirmutas mind surmani ära. Arst ei osanud öelda põhjust, miks juuksed välja langesid ning soovitas juuste siirdamist. Kasutasin juuste kammimiseks kuldiharjastest tehtud harja. Sõin toidulisandeid ning proovisin juuksekreeme. MITTE MISKI EI AIDANUD. Juuksed langesid endiselt välja. Pidin kandma kogu aeg parukat. Olin nii suures stressis, et nutsin end igal õhtul magama. Olen üheksa aastast tütart kasvatav üksikema. Kas on võimalik, et juuste väljalangemine on märk raskest haigusest? Mida peaksin tegema? Mu juuksed kasvasid tagasi kaks kuud pärast teie sõrmerõnga kasutamise alustamist. Ma ei tea, kuidas see juhtus, aga nii see oli. Kuulsin, et halvenenud vereringe võib juuksejuuri kahjustada. Arvatavasti on rõngad tõuganud mu juuste vereringet. Seetõttu kasvasid juuksed tagasi. Nüüd käin ilma parukata ning mu enda juuksed on pikemad ja läikivamad kui võltsjuuksed. Tänan teid südame põhjast. Sain teilt abi, mida mu arst ei suutnud mulle pakkuda. Ilma teie leiutiste ja arukuseta ei oleks ma seda üle elanud. Nüüd on mul töökoht piltide raamimise poes. Minul ja tütrel läheb hästi. Elu läheb edasi. Lugupidamisega, Crystal Shu.

 

6. märts 2004

 

Kallis Alex!

 

 Olen kandnud teie magnetrõngaid öösiti juba kaks aastat. Kannan neid öösiti ning märkan siiani muutusi oma kehas, mis teevad mu väga õnnelikuks. Kõige uuem muutus on toimunud tselluloidi vähenemise osas, millest on aru saanud ka mu abikaasa, kes märkis, et mu nahk on nii sile. Naised, kes on kulutanud palju raha tselluloidivastaste kreemide, hoolduste jms peale, teavad, et tselluloidi vastu ei aita MITTE MISKI. Ainus asi, mis aitab, on keharasva jaotamise maatriksi ümberstruktureerimine (rakutasandil). Mind aitasid selles magnetrõngad.

 

 

Näen aina noorem välja ning räägin kõigile sellest, kui lihtne, soodne ja tõhus on magnetrõngaste kandmine. Arstid käsivad mul kõigega jätkata, sest see toimib! Vaatamata sellele, et olen vähihaige (mida olen kuni hetkeni, mil kogu ravi möödumisest on viis aastat), ei võta ma rohtu ning mu tervis on korras. Te ei kujuta ette, kui suurepäraselt end tunnen ja kui hea ma välja näen. Olen teile tohutult tänulik ja õnnelik, et teie veebisaidi leidsin ja teie nõu kuulda võtsin.

 

 Lugupidamisega

 

Deborah Morse

 

boliviana@aol.com

 

           

Tunnistuste salvestamiseks on saadaval REAALAJAS HELI. Download Real Player 5.0 Now!

 

 

 

Autori kommentaar

Clint902

Registreeritud kasutaja

Postituste arv: 2

(31.mai 2003 kell 14.29)

68.9.118.69

Vasta | Redigeeri | Kustuta kõik

            Sain just kätte uue rõngaste komplekti!

Rõngad aitasid mind väga ja otsustasin ka oma sõbrale komplekti osta. Tal on põlves ja puusas artriit. Samuti on tal kõrge vererõhk.

 

Loodan, et rõngad aitavad tal artriidist põhjustatud valu vähendada. Nüüdseks on ta neid juba paar päeva kandnud.

 

Eile mõõtsin ta vererõhku ja see oli 124/76. Loodan, et see on ka edaspidi normi piires!

 

Viimased kümme aastat on ta tarvitanud põletikuvastaseid ravimeid ning ravim Selebrex on tema seedimisele halvasti mõjunud, nii et loodetavasti on tal võimalik kõnealuse ravimi doosi vähendada.

 

Tervel ta perekonnal on artriit, nii et kui see peaks toimima, siis ostan veel rõngaid. Võimalik, et ostan talle ka jalarõngad, kuid enne võiks ta rõngastega harjuda.

 

Hoian teid tema ravilooga kursus! Ta nimi on Linda ja ta on samuti 49.

 

 

 

Redigeerinud: Clint902 31.mail 2003 kell 14.37.33

 

 Clint902

Registreeritud kasutaja

Postituste arv: 4

(1.juuni 2003 kell 12.45)

 

Vasta | Redigeeri | Kustuta

ezSupporter

 

            Re: Sain just kätte uue rõngast komplekti!

Mõõtsin eile Linda vererõhku ja see oli 133/82, kuid seekord seisis ta püsti. Ta nägi hea välja.

 

Linda hakkas paar päeva tagasi rõngaid kasutama ning tundis oma väikses sõrmes surinat, mis liikus edasi tema randmeni. Nüüd ei tunne ta enam valu ja ta saab hästi magada. Põletikuvastase ravimi Selebrex kasutamise asemel üks kord päevas võtab ta nüüd rohtu üle päeva. Kõnealuse rohu tarvitamist võib vähendada siis, kui patsient tunneb end hästi.

 

Täna ta rohtu ei võtnud, kuid märkasin, et ta liigub majas muretult ringi. Tean, et praegu on küll vara öelda, kuid ma pole teda iialgi (isegi Selebrexi tarvitamise ajal) ilma lonkamata kõndimas näinud ning siin on juba nädal aega sadanud.

 

Linda teab, et postitan tema kohta teavet ning tal pole selle vastu midagi.

 

Gangs

Registreeritud kasutaja

Postituste arv: 9

(2.juuni 2003 kell 9.37)

 

Vasta | Redigeeri | Kustuta   ....

teievanuse kliendi kohta on see suurepärane tulemus, minu vererõhk on tavaliselt 140/70 koos 47-55 löögiga minutis ja ma jalutan või sõidan iga päev jalgrattaga kooli/tööle, mis on umbes 6,5 km tööle ja ligikaudu 10 km kooli.

 

 Clint902

Registreeritud kasutaja

Postituste arv: 5

(2.juuni 2003 kell 13.29)

 

Vasta | Redigeeri | Kustuta

ezSupporter

 

             Re: ....

Tore kuulda, et liigute palju!

Mul oli kümnekäiguline ratas, aga keegi varastas selle ära. Mul on trenažöör, aga see on igav. Peaksin uue ratta muretsema, sest ilmad on nüüd ilusad. Lindal oli nii halb, et ta ei suutnud valudeta isegi väikest jalutuskäiku ette võtta. Tööl imestasid inimesed täna selle üle, et Linda kõnnib lonkamata. Arvasin, et kujutan seda ette. Lihtsalt suurepärane!

 

 Clint902

Registreeritud kasutaja

Postituste arv: 9

(6.juuni 2003 kell 13.47)

 

Vasta | Redigeeri | Kustuta

ezSupporter

 

             Re: Kas olen temast sisse võetud?

See on küll imelik, kuid viimase paari päeva kestel olen tahtnud teda oma käte vahel hoida. Uskuge mind, ta ei ole just modellivälimusega. Kas see võib olla põhjustatud rõngaste kandmisest?

 

pheromones?

 jimb09  

Nude Didjridood

Postituste arv: 190

(6.juuni 2003 kell 16.44)      

 

Vasta | Redigeeri | Kustuta

ezSupporter

 

             Re: Kas olen temast sisse võetud?

Kõikide eelmise aasta jooksul nähtud aruannete põhjal võib järeldada, et rõngaste kandjatel on suurenenud seksuaaltung. See võib olla tingitud tekkinud feromoonide hulgast ja tundlikkusest feromoonide vastu.

 

Sellisel juhul ei ole füüsilisel väljanägemisel mingit tähtsust. Küsimus on selles, kas tema tunneb samuti keemiat?

 

 Clint902

Registreeritud kasutaja

Postituste arv: 10

(6.juuni 2003 kell 17.08)

 

Vasta | Redigeeri | Kustuta

ezSupporter

 

             Re: Kas olen temast sisse võetud?

Ma ei oska öelda, kuid kui tema tunneb sama keemiat, siis kindlasti annab ta sellest mulle teada. Pealegi tahan ma lihtsalt vallutada, nii et kui me pole ühel nõul, siis võin hoopis sõbrast ilma jääda.

 

Cristal White

Regisreeritud kasutaja

Postituste arv: 567

(7. juuni 2003 kell 7.01)

 

Vasta | Redigeeri | Kustuta  

Re:

Alex võiks sõlmida sponsorlepingu ettevõttega Immortal Technique. Ta on hea MC ja tal on tabav hüüdnimi.

 

"Lasen teid õhku nagu Nasa Challenger arvutikiibid.

 Revolutsiooniliselt edastatud arseenilised väljendid.

 Mina olengi aeg. Tapan teid paratamatult."

 

"Olen külmavereline nagu madu.

  Kui katsun last ootavat eite, sünnib tema laps surnult."

 

Ning minu isiklik lemmik:

 

"Lavastan sinu vanemate mõrva ja tapan sind lastekodus ära."

 

Redigeerinud: Cristal White 7.juunil 2003 kell 8.48

 

 Clint902

Registreeritud kasutaja

Postituste arv: 16

(14.juuni 2003 kell 11.55)

 

Vasta | Redigeeri | Kustuta

ezSupporter

 

            Uus postitus Re: Kas migreenihood kadusid?

Linda on rõngaid kandnud juba mitu nädalat ning ta rüht on parem ja ta ei lonka enam. Ta ülemus ja teised tüdrukud on väga imestunud. Samuti ei ole tal enam migreenihooge (varem olid tal need kogu aeg) ning tema kael ei tee enam liigutades praksuvat heli.

Linda töökaaslased soovivad tutvuda magnetialaste materjalidega, sest mõningatel tüdrukutel on suured valud. Võibolla ostan ma ise neile rõngad, sest neil pole internetiühendust.

 

 

 

 

Suuri muutusi ei ole toimunud, aga...

 

Postitanud David milo@aol.com 28. aprillil 2002

 

FWIW, olen kasutanud rõngaid umbes kaks nädalat. Kätes ei tekkinud näpistavat tunnet ning ka suuremat vereringlust ei olnud tunda. Ka ei tunne ma, et mul oleks päevasel ajal rohkem energiat. Üht asja olen aga KINDLASTI tähele pannud, nimelt magan ma VÄGA sügavalt ja ülessaamisega ei ole probleeme.

 

Töötan juristina ning olen töö pärast tihti hilja üleval. Hommikuti joon tavaliselt ära pool kannu kohvi, et end ärksana tunda. Esimesel hommikul pärast rõngaste kasutamist avasin silmas ja olin HOPSTI üleval ning asusin päevatoimetuste kallale.

 

Olen kahe kõrgharidusega ning sündinud skeptik (kuigi üldiselt on mul erinevate asjade kohta suur huvi). Võimalik, et rõngad mõjuvad mulle nagu platseebo...MIS SIIS! Võtan platseebo, mis aitab mind igal nädalapäeval nii hästi tunda. Võtan teiega paari kuu pärast uuesti ühendust...edu kõigile!

 

David <milo@aol.com>

-

 

April 24th, 2002

 

Kasutajalt Deborah Morse DMorse@Vanderweil.com

 

 

Kallis Alex-

 

 

 

Avastasin teie veebisaidi veidi aega tagasi. Olen kasutanud sõrmerõngaid ja magneteid.

Sõrmerõngaid suudan kanda terve öö.

Siiski suudan neid igal õhtul paar tundi peal hoida. Ilma magnetita ei saa ma enam magada. Juba esimesel ööl märkasin suurepäraseid tulemusi. Esimesel ööl kasutasin kodus olemas olnud raudmagneteid. Järgmisel hommikul ei valutanud selg enam üldse ning suutsin üle mitme kuu täiesti sirgelt käia. Samal päeval diagnoositi mul nimmepiirkonna stenoos ning järgmisel päeval olid kõik sümptomid kadunud! Samuti kadus mõne nädala pärast suur armkude kuni 40 % ulatuses. Nahal olev haav on nüüd roosat värvi ning see hakkab kaduma. Silmade vahel asetsev vagu, mis on olemas olnud kogu mu täiskasvanuelu, on peaaegu täiesti kadunud. Oleksin nagu Botoxit kasutanud! Nii mu abikaasa kui sõbrad olid hämmingus. Nüüd kannan endaga kaasas hiljuti tehtud fotot, et tõestada aset leidnud muutusi! Räägin kõikidele teie leiutisest. Tahan juba näha, kui üllatunud nägudega on mu arstid, kui kuue kuu pärast nende vastuvõtule lähen! Selleks ajaks on kogu armkude kindlasti kadunud, kuigi mulle öeldi, et pean sellega elu lõpuni elama! EI KAVATSEGI! Räägin sellest kõigest ise teistele inimestele, sest mul ei ole enda isiklikku veebisaiti. Tänan teid südame põhjast, et parandasite minu ja mu sõprade ja pere elukvaliteeti. Kavatsen rääkida suurepärastest tulemustest kõigile, keda tunnen.

 

Lugupidamisega

 

Deborah Morse

Deborah Morse <DMorse@Vanderweil.com>

-

 

Mark thesupplementman@hotmail.com

 

 

31. märts 2001

 

 

 

Olen neodüümiumi rõngaid kandnud umbes kolm kuud. Võtsin aega, et näha kuidas rõngad mulle mõjuvad. Märkasin, et minu keha läbis võnge, kui need sõrme panin. Juhul kui neli tundi enne magamaminemist mitte midagi süüa, siis töötavad rõngad 100 % paremini. Ma vannun, et näen hommikuti peeglisse vaadates parem välja. Mu nägu on kaunim kui siis, kui magama läksin.

 

 

Mul on olnud probleeme kõrge kolesterooli ja sapikividega ning märkasin, et rõngad töötavad täpselt nii nagu Alex kirjeldas -kolesterool koguneb kahjustatud kudede piirkonda. Ma tunnen, et rõngad aitavad kolesterooli lõhkuda. Ma tunnen, kuidas rõngad seda teevad.

 

 

 

Mu energiavarud ja heaolu on suurenenud ning mul on tunne, et mu IQ on tõusnud kuni 10-20 punkti. See kõik on küll hinnanguline, kuid ma tunnen end PALJU nutikamana. Suudan probleeme kiiremini lahendada ning suudan küsimusi kiiremini esitada. Tunnen end palju loomingulisemana.

 

 

Võin kinnitada, et rõngaste mõju on ehtne ning need aitavad vananemise vastu. Paljud inimesed saaksid oma elukvaliteeti parandada juhul, kui rõngad jõuaksid tavaturule. Ainus probleem on selles, et inimestele ei meeldi uute asjadega katsetada ning noorenemine tundub neile uskumatuna.

 

Mark <thesupplementman@hotmail.com>

-

 

Dr. Gerrard Semosa, 20. detsember 2002

 

Olen Aafrikas töötav arst. Üks mu patsient kaotas saeõnnetuses käe. Kuna meie võimalused on piiratud, siis otsustasin mehe aitamiseks kasutusele võtta ebatraditsioonilisemad abinõud - õnneks olin juba pikemat aega tahtnud teie seadmeid kasutada ning mul olid magnetid olemas. Asetasin mehe käe tagasi nii hästi kui suutsin ning panin tema randmele magnetid (samamoodi nagu rõngaid kasutatakse). Möödus üks öö ja mees tundis jälle oma kätt ning paari nädala pärast suutis seda uuesti kasutada.

 

Aitäh teile, härra Chiu. Olen tänulik arst.

 

Bob Silver, MD

 

zandig101098@yahoo.com

 

22. veebruar 2002

 

Tere! Mu energiatase on olnud madal ja probleeme on olnud ka puhitusega, kui pärast nelja nädalat teie uudse ravimi tarvitamist on mu potents paranenud...pärast kaheaastast madalseisu!

 

Ma ei usu, et tegemist on platseeboefektiga, sest mul on regulaarne erektsioon peaaegu kolm nädalat pärast esimeste paranemismärkide ilmnemist.

 

Ka minu naine on mu särtsakust tähele pannud ning tõenäoliselt soetab ka tema endale komplekti. Soovitan kõikidele sama probleemi käes vaevlevatele inimestele teie seadmeid!

 

Tervisi!

 

Bob Silver <zandig101098@yahoo.com>

-

 

Kasutajalt Charles (cr2h@hotmail.com)

 

 

 

Tere Alex,

 

Alates eelmisest detsembrist on minu perekond ja mõningad sõbrad kasutanud rõngaid ja võrusid...nad kõik on tunnistanud positiivseid tulemusi.

-Mina: olen kasutanud neorõngaid ja neojalavõrusid, tunnen end suurepäraselt, mul on palju energiat, 25 aasta vanused põlveprobleemid on kadunud, juuksekasv on kiirenenud, mõningad juuksed on isegi tumedamad, palju rohkem energiat, mõtlemine on selge, olen rahulikum ja loomingulisem, elu on jälle suurepärane. Alex, ma tänan Sind...

 

 

 

-Minu isa: põlveprobleemid paranevad, rohkem energiat, eesnäärmeprobleemid ei ole enam nii suured, ta on rahulikum ja suhtub ellu positiivselt. Ta unenäod intensiivsemad ning uni parem. Uskumatu, aga rõngad aitasid ka diabeedi ja nägemisprobleeme lahendada.

 

 

-Minu ema: parem uni, intensiivsed unenäod, rohkem energiat, praegu tunnen veidi peapööritust ja on kõhuprobleemid, loodan et ta saab vanadest terviseprobleemidest lahti (mida teie arvate??...)

 

 

 

-Minu vend: algul kurtis selle üle, et pidi öö jooksul mitu korda üles ärkama (neerude töö tõttu, arvatavasti mõne vana probleemi ravimine), aga nüüd on kõik tavaline. Ka temal on intensiivsed unenäod, hea uni ning palju rohkem energiat, sh seksuaalenergiat...

 

 

 

-Minu õde: tunneb end küll väsinuna, kuigi magab väga hästi ja tema unenäod on intensiivsed...Arvan, et tema keha on paranemisjärgus, mis toob kaasa väsimuse ja puhkamisvajaduse...paranemist vajavad mitmed haigused ja heaolu tunde saavutamine võtab rohkem aega, kuid soovitan tal olla järjepidev ning rõngaid igapäevaselt kasutada...

 

 

 

-Minu sõbrad Paul ja Leah: rõngaste/jalavõrude kasutamine on tekitanud hea enesetunde, uni on parem, rohkem unenägusid ning rohkem energiat. Leah artriit on paranenud ning ta ei tunne peaaegu üldse valu.

 

 

 

See on praegune seis, Alex. Annan teada, kuidas meil kõigil paari kuu pärast läheb...

 

Kõik palusid sind veelkord tänada!!

 

Charles <cr2h@hotmail.com>

-

 

 

17. jaanuar 2002

kasutajalt Mike

 

Hei rahvas! Olen 23 aastat vana ja kasutanud Alexi rõngaid ühe aasta (sain neorõngaid eelmise aasta jaanuaris). Kohe kui olin rõngad esimest korda peale pannud, tundsin kõiki suurepäraseid tundeid, mida teiegi...las ma seletan uuematele kasutajatele, mis juhtub aasta jooksul pärast rõngaste kasutamise alustamist.

 

Algul mu skeptilised tuttavad naersid mu üle ja põhjus oli ilmne...nad ütlesid nt järgmist: "Kuidas saavad sellised asjad üldse toimida? See on naeruväärne!" ning ma tundsingi end naeruväärsena. Nüüd on nad oma meelt muutnud.

 

Praegusel hetkel tuleb teil mind uskuda, sest tõestusmaterjali piltide kujul mul veel ei ole, kuid loodan varsti mõned pildid ära skännida...igatahes näen ma pärast aasta aja pikkust kasutamist mitu aastat noorem välja. Siinkohal ei liialda ma üldse. Ma ei näe endavanune välja ning see on kõigi jaoks arusaamatu. Olen 23-aastane mees ning suurem osa inimesi ütleb mulle, et näen välja 17 või 18. Iroonia mõttes nägin kolm aastat tagasi 20-aastasena välja kui 23- või 24-aastane. Olen näidanud uutele tuttavatele endast vanu pilte ning nende arvates oleksin ma justkui endast tulevikus pilti teinud...kuigi tegelikult olin hoopis niirem.

 

Olen nüüd figuurilt saledam, kuigi pole oma toitumis- ega treeningharjumusi muutnud. Mu silmad on suuremad ja säravamad. Mu nägu on siledam ja kitsam, kortse on vähem ning üleüldiselt on mul terve jume. Töökaaslased ja muud tuttavad ütlevad, et näen viimasel ajal nii hea ja nooruslik välja, kuidas ma seda teen? Ning need, kes aasta aega tagasi minu üle naersid, on hakanud tõesti imestama. Heh...see võib olla mõne inimese jaoks tabu, aga ka seks on palju rahuldustpakkuvam ja parem. Kas keegi on veel seda tähele pannud?

 

Kokkuvõttes võin öelda, et tunnen end füüsiliselt sama noorena nagu keskkoolis. See on suurepärane! Juhul kui keegi ei saa ravimite pärast magada, siis olge lihtsalt kannatlikud...te harjute sellega ära. Uskuge mind, pikas perspektiivis on see kõik seda väärt.

 

Hoiame sidet!

 

 

 

Mike

 

17. jaanuar 2002

-

 

9. detsember 2001

 

Kiidan kiiret teenindust, üksikasjalikku kasutusjuhist ja sõrmerõngaste kujundust. Neodüümimum sõrmuste toime on palju võimsam kui oleksin osanud oodata.

 

Bob Holsem

 

 

Robert Holsem <rjholsem1@hotmail.com>

-

 

Deborah Morse, 15. oktoober 2002

 

DMorse@Vanderweil.com

 

Kallis Alex-

 

Avastasin teie veebisaidi kuus kuud tagasi ning siis alustasin ka magnetrõngaste kasutamist.

Mõtlesin, et jagan teiega aprillikuus kirjutatud iseloomustust.

Käisin täna oma onkoloogi vastuvõtul. Viimati käisin tema juures samal päeval, kui teie veebisaidi avastasin. Ta oli minu heast välimusest ja enesetundest hämmelduses nagu oli möödunud kuul seda ka minu kirurg. Aasta 2001 möödus rinnavähiga võideldes. Kuigi minu kasvaja oli väga suur ja agressiivne, siis otsustain lumpektoomia kasuks, millega oli pärast kasvajat vähendavate kemoteraapiliste süstide tegemist nõus ka arst. Pärast operatsiooni jätkasin kemoteraapiaga ning pärast seda sain seitse nädalat kiiritusravi. Mul oli alles ainult kõva tükk armkude ning ülejäänud rinnakude oli kiiritusravi tõttu kodujuustu laadse tekstuuriga. Mulle öeldi, et pean elu lõpuni niimoodi elama ning võtsin seda kui väikest hinda ellujäämise eest.

  Täna tunnistas arst ise minu imekspandavat muutumist. Mitte ainult armkude ei ole kahe kolmandiku võrra vähenenud, vaid see on ka palju pehmem. Ümbritsev kude on täiesti tavapärase väljanägemisega. Pärast muutuste nägemist lubas arst ka ise rõngaid kasutama hakata. Olen kindel, et niipea kui ta tulemusi enda peal näeb, soovitab ta ka ise rõngaid oma patsientidele, kuigi Ameerika tervishoiuamet ei poolda magnetravi.

  Ma räägin kõigile, et ei suuda enam oma rõngasteta uinuda. Juhul kui isegi proovin seda teha, ei tunne ma ennast hästi - nagu sõidaks ilma turvavööta. Tänu nendele seadmetele on minu elu täielikult muutunud. Tänan teid südame põhjast. Paljud inimesed on lugenud mu esimest iseloomustust ja seejärel meili teel minuga ühendust võtnud ja ma olen neile vastanud. Kui kellelgi peaks veel küsimusi olema, siis kirjutage mulle.

 

Lugupidamisega

Deborah Morse

 

9. detsember 2001

 

Alex,

 

Aitäh, et saatsite mulle tavalised rõngad. Nüüd ootan neorõngast saabumist.

 

Peale mõningate rõngastega seonduvate probleemide (tundub liiga hea et olla tõsi, vaimse raja leidmine ei pane pingutama ja nüüd on siin rõngas, mis peaks kõik lahendama; samuti muretsen ma karma pärast ning selle pärast, et satun sõrmuse kasutamisest ja selle mõjudest SÕLTUVUSSE. Kui teil on äkki eelnimetatu kohta kommentaare, siis ootan neid suure huviga), tunnen väga reaalseid ja positiivseid mõjusid, energia voolab mu jalgadesse ning energia minu peas on muutunud palju võimsamaks, samuti muretsen ma vähem ja olen enesekindlam. Liiga hea, et olla tõsi.

 

Suur tänu selle eest ning ka neorõngaste eest, mis on hetkel minu poole teel. Ootan huviga, milline mõju neil olla võib. Teie leiutis on suurepärane. Kindlasti muudab see maailma. On huvitav mõelda, kuidas millelgi nii lihtsalt võib olla nii tugev mõju.

 

Suur tänu, et seda maailmaga jagasite,

 

Simon.

 

 

Simon <simonbenjacobs@hotmail.com>

-

 

 

Minu arvates tuleks enne kõnealuse leiutise heaks kiitmist teha teaduslikke katseid.

 

Olen raviarst ning tunnen statistikat. Sooritan ise sõprade peal mõningad testid.

Ma ei seletanud neile, mida need seadmed täpselt tegema peaksid, kuid palusin neil rõngaid kanda.

Ligikaudu 60 % sõpradest tundsid nende mõju. Südametöö kiirenes ja/või vereringe paranes ja/või käed hakkasid kihelema.

 

Mul on kolm paari rõngaid (mille sain tänu oma veebisaidi klikkidele tasuta) ning ühe ehitasin ise. Samuti on mul üks neopaar (mille sain tasuta), mille mõju on väga tugev (kõik tunnevad selle mõju).

Soovin teha veel katseid, kuid mul on selleks vaja rohkem rõngaid (üle 10 tavalise rõnga ja üle 5 neorõnga). Arst võib mind abistada.

Jätkan klikkide vahetamisega rõngaste vastu...

 

 

Fabrizio Coppola <namexxyy@yahoo.it>

Itaalia -

 

21-aastaselt hakkasid mu ninajuurele tekkima kortsud. Aastate jooksul kortsud süvenesid, sest ma teen tihti vihast nägu. Inimesed ütlevad, et olen kogu aeg kurja näoga. Pärast seda, kui olin rõngaid kolm kuud kasutanud, olid kortsud palju siledamad. Nüüd, kui möödunud on kuus kuud, paistab mu nahk veel siledam ning kortsu alla oleks tekkinud nagu uus kude. Ma ei usu, et see oleks ilma rõngasteta juhtunud. Nüüd olen 26-aastane ja mu nägu on siledam kui 22-aastaselt.

Jimmy, 3. detsember 2001

-

 

 

 

12. jaanuar 2001, njamijr buffed_jamaa@hotmail.com

ALLJÄRGNEVALT KIRJELDAN SEDA, MIS JUHTUS MINUGA SIIS, KUI OLIN RÕNGAID AINULT KOLM NÄDALAT KASUTANUD

 

Ma lihtsalt ei tea, kuidas teid tänada. Teie leiutis on lihtsalt SUUREPÄRANE ning inimesed, kes soostuvad seda kasutama, saavad elu kõige suurema ÜLLATUSE osaliseks! Olen nii õnnelik. Kaks nädalat tagasi ehitasin oma esimese rõnga, kui asetasin paar keraamilist magnetit üksteise otsa. Minu nägemine ja kuulmine on paranenud. Arst ütles et mu nina vahesein, mis põhjustas kuulmisprobleeme ning seda saab parandada ainult operatsiooniga. Nüüd on mu kuulmine aga nii hea, et ma ei usu et mu arst mulle enam operatsiooni soovitab. Töökaaslased ütlevad, et näen palju noorem välja (olen 27, aga näen välja 22) ning see juhtus vaid KAHE NÄDALAGA!! Märkasin ka, et trepist käimine ei valmista enam raskusi nagu enne. Minu lihased on rohkem pingul ning kõht on paremas vormis. Olen kõhnem. Varem tarbisin ma enne jõutrenni kretiini, kuid nüüd paigaldan treeningu ajaks endale magnetid, mis annab mulle rohkem jõudu ja vastupidavust. Otsustasin tellika neodüümiumi rõngad, sest need on endavalmistatud rõngastest palju võimsamad.

 

Kindlasti on tulemused neodüümiumirõngaste ja jalavõrudega veelgi paremad. Ma ei suuda ära oodata.

 

Kõikide suurepäraste mõjude ülesloetlemine võtaks liiga palju aega, kuid kui keegi soovib saada rohkem teavet minu kogemuse kohta, siis kirjutage mulle ning ma vastan. Vahepeal aga naudin iga päeva oma elus. Tundub nagu alustaksin kõike OTSAST PEALE. Tänan teid, Alex! Aitäh, et tegite selle teabe kõigilekättesaadavaks. Räägin teie leiutisest kõikidele.

 

 

Monica Gertsson

20. jaanuar 2001

monica.gertsson@telia.com

 

Tere Alex!

Siin on mõningad iseloomustused.

 

Olen 53-aastane naine. Mul on fibromüalgia ning elan külma kliimaga Rootsis. Valud on nii kohutavad, et ma ei saa isegi voodist tõusta. Samuti on mul teist tüüpi diabeet ja kroonilise väsimuse sündroom. Samuti olen ülekaaluline. Diabeedi tõttu halvenes mu silmanägemine. Suhkru tarbimise piiramiseks pean ranget dieeti. Viimasel ajal pole ma seda eriti teinud. 2000. aasta novembris alustasin igavese rõngaste ja jalavõrude kasutamist.

 

30 sekundit pärast rõngaste paigaldamist tundsin oma sõrmedes värelust. Ma ei suutnud seda uskuda. Mitte miski ei saa nii ruttu toimida. Otsustasin rõngad ära võtta ning 10 minutipärast uuesti peale panna. Juhtus täpselt sama. Tol ööl magasin ma väga hästi ning nägin intensiivseid unenägusid. Enne ei suutnud ma isegi kaks tundi järjest magada. Seekord magasin seitse tundi. Seda pole juhtunud vähemalt kahekümne aasta jooksul Nelja päeva pärast ärkasin üles ja suutsin vabalt liikuda . Tundsin küll veidi valu, kuid mitte nii palju. Mul olid väga eredad unenäod. Unenäod pakuvad mulle huvi, sest käin unenäo kursustel. Seega olen väga rahul.

 

Möödus üks nädal ja sain endale jalavõrud. Uskumatu, aga pärast üht ööd sain voodist ilma valudeta üles tõusta. Seda pole juba aastaid minuga juhtunud. Samas tulevad paar tundi pärast rõngaste ja jalavõrude eemaldamist valud tagasi, kuid mitte nii tugevalt. Ülekaalulisena tundsin, et mu ihu on veidi kokku tõmbunud. Tundsin seda igal hommikul, kuid pärast mõne tunni möödumist tundsin end jälle endisena. Ka mu nägemine on paranenud. See on juba nii hea, et pidin endale uued prillid muretsema. See kõik muutub juba kalliks, mis? Kuid kõik on seda väärt.

Hingeliselt olen positiivsem ja rahulolevam. Ma ei muretse enam nii palju. See on väga hea, kuna olen kannatanud läbipõlemise all. Samuti olen lahti saanud kroonilise väsimuse sündroomist. See ei tule tagasi ka siis, kui ma pole magneteid mitu tundi kasutanud.

 

Tundub, et pärast kaht kuud rõngaste kasutamist ei vaja mu keha enam nii palju vitamiine kui varem. Parema vereringe tõttu omastab keha neid paremini. Rootsis tehakse haiglatest patsientidele, kes kannatavad depressiooni käes. Sellest on palju abi. Sellega on nõus ka paljud minu sõbrad.

 

Olen magneteid kasutanud veidi üle kolme kuu. Pidin jälle uued prillid ostma. Paistab, et glükoositase on veidi langenud. Samas on suurenenud näljatunne. Enne tegelesin Qi-Gong harjutustega, kuid need seadmed on paremad kui aasta aega Qi-Gong harjutuste tegemist. Samuti on kiirenenud juuksekasv ning juuste tekstuur on pehmem. Mu valud on vähenenud. Valud ei tule enam tagasi. Seadmed on kasulikud ka mediteerimisel. Tundub, et koos seadmete kasutamisega suudan saavutada sügavama seisundi. Endassesüüvimine on samuti seadmetega parem.

 

Ma ei soovi, et muu keha oleks igavene, kuna arvan, et hing elab niigi igavesti. Samas soovin ma, et lahkudes oleks minu keha nooruslik. Hoian teid enda ja oma sõprade arenguga kursis. Lõpuks soetan endale ka neodüümiumrõngad ja jalavõrud, et teada saada, kas see aitab minu arengule kaasa. Arvan, et noorena püsimiseks on mul vaja tugevamat mõju neodüümiumrõngaste näol. Magnetid on minu sõbrad. Ma ei lahku neist eluilmaski. Proovige järele. Te ei kahetse.

 

Arengut on märgata ka minu sõprade puhul. Minu 40-aastane sõber Anette on Qi-Gong harjutuste õpetaja. Ta on hämmastuses, kui kiireks on muutunud tema vereringe. Tal ei olnud seitse aastat menstruatsiooni. Pärast üht kuud surematuse seadme kandmist hakkas menstruatsioon uuesti. Tal on palju parem uni ja elavamad unenäod. Samuti tekkisid talle uuesti punnid. Naerame koos selle üle, et ta on jälle nagu teismeline. Varsti oleme puhta lapsed. Tema reumaatiliste valude all kannatav sõber sai üle aastate jälle magada, sest kasutas rõngaid. Tal on üleüldiselt parem tunne.

 

Minu sõbranna Christeli valud on märgatavalt vähenenud. Ta kannatab ka fibromüalgia all. Samuti magab ta paremini ning ei pea enam antidepressante võtma.

 

Minu 18-aastase tütre allergia on alanenud. Koolis on tal palju parem keskenduda ning tema hinded on paranenud. Samas on tal raske magama jääda ning ta ei saa rõngaid igal ööl kanda. Tema keskendumisvõime kahaneb, kui ta rõngaid mõnel ööl ei kanna.

 

Tulemas on veel viis iseloomustus, nii et püsige lainel.

 

Alex! On veel inimese, kes on tunnistanud suurt vaimset arengut. Kahjuks ei saa ma nende nimesid nimetada. Ootan endiselt haiglaaruannet. Rääkisin sellest Josephile. Saadan selle niipea, kui olen selle kätte saanud. Aitäh, et need seadmed leiutasid.

Parimate soovidega,

 

Monica Gertsson

monica.gertsson@telia.com

 

 

Julian Michelucci, julianmic@hotmail.com, 5. august 2000

 

Hei! See olen mina! Helistasin ja saatsin teile pidevalt e-kirju. Teil oli magnetite kohta ÕIGUS. Palun andestage mulle minu uudishimu. Enne kaalusin 80 kilo ning minu kehamassi indeks oli 21 %. Nüüd on mul rohkem lihaseid, väiksem magu ning kaotasin ühe või kahe nädalaga seitse kilo. Enne ei suutnud ka teha kõhulihaste harjutusi. Nüüd aga suudan. Ma ei suutnud lõuga tõsta. Nüüd suudan teha seda seitse korda. Enne suutsin joost maksimaalset poolteist kilomeetrit. TÄNA treenisin juba neljandat korda kuue päeva jooksul. TÄNA JOOKSIN PEATUMATA VIIS KILOMEETRIT!!!!!! VANNUN JUMALA NIMEL. MA MAGAN PAREMINI!!! OLEN JALGPALLIS PALJU OSAVAM!!!!! MUL ON TUNNE, ET ASI ON TEIE LEIUTISES. MUL EI OLE LUBATUD TEILE HELISTADA, SEST MU VANEMAD VIHKAVAD TEIE VEEBISAITI. PEAN TEILE TEADA ANDMA, ET ENNE EI SUUTNUD MA JOOSTA ÜLE 1,5 KILOMEETRI, AGA NÄDALAGA OLEN VÕIMELINE JOOKSMA VIIS KILOMEETRIT!!!!!!! MA TEAN, ET TEIE ARVATES LIHTSALT TÜÜTAN TEID OMA JUTUGA! VANNUN, ET MA EI TEE SEDA SELLEPÄRAST. KAS SAATE MULLE ÖELDA KUIDAS ISELOOMUSTUS KIRJUTADA? NEED MAGNETID TÖÖTAVAD! VASTASEL JUHUL OLEN SUPERKANGELANE.

 

Leidsin kellegi veebisaidilt huvitava artikli.

Artikkel asub lehe allosas http://www.linkwatcher.com/metalog/archive/2000/4/25

 

1.     päev: märgatavad tulemused

 

Kuna otsustasin kirjutada käesoleva artikli Alex Chiust ja biomagnetitest, siis ehitasin ise ka tema "igavese elu seadme". Minu hüpoteesi kohaselt VÕIB see kehale mõju avaldada, kuid kui see on tõsi, siis mitte Chiu poolt esitatud põhjustel.

 

Kui lugeda seadmete patenti või Chiu veebisaitid, siis saate aru, et iga rõngas on lihtsalt kahe magnetiga varustatud. Magnetpoolused on asetatud nii, et need tõmbuvad üksteise poole. Rõngad asetatakse väikestele sõrmedele. Ühel rõngal on üleval N pool ja teisel S pool. [kas seda saab tõesti patenteerida???]

 

Kaheksa keraamilist magnetit maksavad kodutarvete poes alla kahe euro. Määrasin kompassiga (maksab alla viie euro) kindlaks magnetite põhja- ja lõunapoolused ning märkisin põhjapooluse kleepsuga. Murdsin rõngaste tegemiseks kokku kartoteegikaardi ning rullisin seda ning seejärel teipisin kõik kokku. Kuna mul oli neli lisamagnetit, siis lisasin rõngastele ühe lisamagneti.

 

Läksin voodisse umbes kesköö paiku ning panin rõngad peale. Mõne minuti pärast tundsin tõesti midagi. Mu näole ja rinnale tekkis seestpoolt kerge pinge. Mõni aeg hiljem tundsin, et mu jalad muutusid külmaks (mis oli imelik, sest ma käisin terve päeva paljajalu ringi). Lülitasin radiaatori sisse. Ärkasin öösel kella nelja ajal üles. Praegu on kell veerand viis hommikul. Neli unetundi on minu jaoks päris ebatavaline. Samas olen viimastel päevadel hommikul kella kuue või kaheksani üleval olnud, nii et võibolla arvas mu keha, et teen lihtsalt uinakut J

                                                                                                                             

 

 

David Watt daw@ihug.co.nz

 

Otsustasin sulle teada anda, kuidas sõrmevõrude kasutamine edeneb. Olen neid nüüdseks kasutanud juba 5 kuud, võibolla isegi 6. Igatahes olen ma neid alati eraldi kandnud, v.a ühel nädalal, kui olin laisk. Enne rõngaste kasutamist oli mul väga tugev akne. See oli nii hull, et pidin kasutama erinevaid ravimeetodeid ja tablette. Mitte miski ei aidanud. Pärast rõngaste kasutamist ei ole minu nägu kunagi parem välja näinud. Mu pärisisa ütles, et mu nägu näeb väga hea välja, kuigi ma ei külasta teda ja tema perekonda just tihti. Nii hea tunne on pesta oma nägu külma veega ja tunda, kui sile on mu nahk. See on lihtsalt suurepärane.

 

Vahel tekib ainult paar punni, kuid need kaovad väga kiiresti. Hämmastav. Märkasin, et mu juuksekasv on kiirenenud ning juuksed on muutunud väga paksuks. Muretsesin alati juuste väljalangemise ja kiilanemise pärast, kuigi olen alles 20-aastane. Loodan, et rõngad aitavad selle vastu. Samuti võiksid selle vastu aidata jalavõrud, mida loodan teie käest soetada. Teen seda niipea, kui mul on rohkem raha.

 

Alex. Olen andnud oma parima, et teavitada teisi inimesi teie igavese elu seadmetest. See on olnud väga raske. Nüüd saan aru, mis tunne teil on, kui inimesed teid hulluks nimetavad. Seda ütlesid mulle ka mu perekonnaliikmed ja sõbrad. See on väga kurb. Ma arvan, et kui nad ükskord väga vanaks saavad, siis näevad nad mind ja saavad aru, et mul oli tegelikult õigus. Ma püüan neile seletada, et rõngad aitasid mu näo aknest vabastada, kuid nad väidavad, et see on tingitud minu vanusest. Ma lihtsalt TEAN, et see ei ole nii. Ainus halb asi vananematuse juures on see, et kõik minu lähedased vananevad ning ühel päeval nad kõik surevad. Seda on väga raske pealt vaadata. Ma armastan teie rõngaid väga. Samuti olen tähele pannud, et näen palju rohkem unenägusid. Uskumatu. Aitäh, Alex. Oled priima. Jätka samas vaimus!!!

 

David. Sõber Uus-Meremaalt.

daw@ihug.co.nz

 

 

 

Saatja: Shona Hewitt

 

Saatmise kuupäev: teisipäev, 16. november 1999 kell 19.59

Teema: sõnum kasutajalt David Watt

 

 

Kallis Alex. Kuidas läheb? Tahtsin lihtsalt teada anda, kuidas sõrmerõngad/jalavõrud mulle mõjunud on. Ma ei mäleta enam, kui kaua neid kasutanud olen (tundub, et küllaltki kaua J). Võin öelda, et teie magnetseadmed on parimad, Alex. Olen väga õnnelik, et teie veebisaidi leidsin. Ainult kahjuks ei saa ma kasutada jalavõrusid (need on minu jaoks liiga tugevad). Need tulevad öö jooksul alati lahti. Kõige paremad on sõrmerõngad. Olen nende kuude jooksul andnud endast PARIMA ja soovitanud magneteid ka teistele (sh oma vanematele). Nii kurb, et nad peavad mind selle pärast hulluks. Seetõttu olen alla andnud. Anna mulle andeks. See on lihtsalt nende kaotus, kui nad peavad mind teie magnetitest rääkimise pärast hulluks. Seetõttu polegi mõtet seda jagada. Anna andeks, aga ma tõesti püüdsin. Ise kasutan neid kindlasti edasi ning kui keegi küsib, siis jagan teavet hea meelega. Soovin sulle kõike paremat. Tean, et ühel päeval saadab sind suur edu. Jätka samas vaimus. P.S! Ma ei kasuta enam oma vana meiliaadressi daw@ihug.co.nz . Näen, et see on teie veebisaidil endisel kirjas. Kasutan hetkel oma ema meiliaadressi. Juhul kui soovite käesoleva sõnumi oma veebisaidile lisada, sooviksin et te seda ei teeks. Võtan teiega peagi uuesti ühendust, et osta kõige uuemaid rõngaid (nt tugevama mõjuga rõngaid) DAVID WATT

 

 

 

Kiri sõbralt

 

Postitanud Jane, 27. aprill 2000 kell 13.21.21:

 

Kallis Alex,

Pidades silmas 5.aprillil postitatud sõnumit, pean teid oma arenguga kursis. Viimases sõnumis kirjutasin, et ei näe ega tunne (füüsiliselt) mingit arengut. Võibolla olen liiga ärevil või kannatamatu lootes, et mu kortsud on ühe ööga minema pühitud. Kõik soovivad kannatamatult nooremad välja näha.

 

Tahtsin teatada, et näen parem välja, kuigi mu kortsud on ikkagi nähtavad. Peeglisse vaadates näen, et midagi mu näos on muutunud. Ma ei tea, miks ma parem välja näen, sest mu kortsud on ikka olemas ning mu nägu ei sära otseselt ega ole ka rohkem pingu. Seetõttu mõtlesin, et võibolla kujutan seda kõike ette. Kuni kolm päeva tagasi ütles mu sõber, keda ma ei olnud neli kuud näinud, et näen teistsugune välja. Ta ei osanud öelda, mis oli teistmoodi, kuid tõdes, et ma näen parem välja. Isegi mu poiss-sõber mainis hiljuti, et näen kenam välja ja mu silmaalused kotid ei ole enam nii märgatavad. Seega SUUR TÄNU, Alex! Ei suuda ära oodata, millal näen noorendava mõju tulemusi ja siledamat nahka.

 

Alex, mu vasakul käel on armkasvaja. Kas teie rõngas aitab armi hajutada ja selle kasvu peatada? Kas teie seadme abil saab tselluloidist vabaneda või suudab see ainult tselluloidi nähtavust vähendada? Viimane küsimus. Millal saaksin soetada võimsama seadme? Kas leiutate juba uut?

 

Tervitades,

Jane

 

 

 

Colin K Mullin, PIANO nõuandla, 2. detsember 2001

 

Olen 57-aastane...sain endale rõngad 24. oktoobril. Kunagi olin entusiastlik ja heas vormis Austraalia rändaja, kuid vasaku põlve valud raskendasid mu lemmiktegevust. 2000. aasta mais kukkusin redelilt ja vigastasin sama põlve...ning rändamisel oligi lõpp! Kuna põlve ei ole võimalik enam painutada, siis ei saanud ma ka kükitada ning põlvitamine oli valus. Röntgenuuringud ei avastanud midagi, kuid ajapikku ei olnud märgata mingit paranemist. Õppisin sellega elama.

 

Mõned nädalad tagasi nägin teie ribareklaami ja avastasin Alex Chiu "miljoni dollari" väljakutse. Väga nutikas! Nüüd on rõngaste proovimisest saanud minu kinnisidee. Võib-olla ka lihtsalt nalja pärast...No hiina ravimtaimed, massaaživõtted, nõelravi, sellest saan veel aru. Aga MAGNETID ???

 

Vaadake. Leiutaja pakub nende magnetrõngaste kasutamist TASUTA ! Kokkuhoidlik nagu ma olen...tegin ma töö ära - sain endale tasuta eksemplarid!

 

Aga tegelikult, Alex...kvalifitseerumiseks veetsin liiga palju aega selleks, et suunata teisi inimesi teie veebisaidile.

 

Soovitan inimestel ignoreerida tasuta varianti, sest nii hoiate aega kokku. Lihtsalt makske toote eest. Alex lubab teile raha tagasi maksta, kui toode teid ei rahulda. Kuigi olen ise alati selliste pakkumiste suhtes skeptiline, siis Alex Chiu reputatsioon ja tulevikuväljavaated lubavad teda usaldada.

 

 

Igatahes ma ei usu, et inimesed rõngad pärast kasutamist tagasi saadaksid!

Vaatame tõele näkku - kes ei tunneks ühtegi terviseprobleemide all kannatavat inimest? Kui olla päris aus, siis isegi juhul, kui rõngad minu puhul ei töötaks, sooviksin ma, et minu pereliikmed ja sõbrad nende mõju järele prooviksid (ükskõik kas pärismõju või "väljamõeldud" mõju). Seega arvan ma, et võib hirmuta jagada selliseid lubadusi ning mitte karta raha tagasimaksmise pärast.

 

* KUID MINU PUHUL NEED TOIMIVAD.

 

Magnetid ? Kokkusattumus ?? Soovunelm ???

                         

Midagi igatahes juhtus. Eelpool kirjeldatud vaevused on kõik kadunud ! Ma tõesti ei oodanud midagi NII dramaatilist, Alex - igatahes mitte 24 TUNNI jooksul.

 

Alates esimesest korrast, kui magneteid kandsin, EI OLE MITTE ÜHTEGI VAEVUST TAGASI TULNUD. Esimest korda 17 kuu jooksul saan ma korralikult kükitada ... Võin isegi oma kontsadel istuda. MITTE MINGIT VALU. Nüüd kui olen magneteid kaks nädalat iga päev kasutanud, ei ole ma enam nii skeptiline kui alguses.

 

Kuid mu abikaasa Christine ei ole õnnelik. Ka tema tahtis magneteid proovida. Kuna meil on ainult üks paar ning kuna ainuomand kuulub mulle, siis on mu naine selgelt väljendanud seda, mida ta soovib...

 

(Lisatud on minu tellimus.)

 

Imelik - ma ei arvanud et kõnealune seade minu põlve seisukorrale mõju avaldab. Lootsin lihtsalt näha mingisugustki muutust vananeva inimese puhul ühe või kahe kuu jooksul. Kuna vanemate inimeste puhul olete valmis oma kohustustest loobuma ("noorendavad mõjud ei pruugi kindla perioodi jooksul olla nähtavad"), siis oleksin olnud nõus tulevikus mis tahes väiksematest edusammudest teada andma.

 

Enne seadmete proovimist koostasin ma nimekirja enda vaevustest, et panna iga päev kirja toimuvad muutused ning vältida enda mõjutamist lubadustest nagu parem väljanägemine, parem vereringe, rohkem energiat jne.

 

Tegelikult olen 57-aastane ja mul on enda kohta jagada palju intiimseid üksikasju, nt nägemine, sõrmed, varbad, põlved, õlad, selg, kael, nahk, hambad, juuksed ("millised juuksed?"), mis on kõik vanamehe sündroomi tõttu halvas seisus. Minu vanuses on tarvis tõele näkku vaadata.

Igavene elu? Ei, aitäh. See pole minu jaoks. Mul EI OLE huvi igavese elu kontseptsiooni vastu. Tunnistan, et tahaksin noorem välja näha...kuid enne rõngaste proovimist ei läinud ma kohe peegli juurde oma kortse kokku lugema. Nüüd aga olen selle üle mõtlema hakanud.

 

Õnnitlen. Oled juurde saanud uue jüngri. Püüan nüüdsest olla oma mõtetes rohkem avatum. Võib-olla ei hakka ma oma tähelepanekute kohta päevikut pidama - võib-olla ainult siis, kui muutused on tõesti märkimisväärsed. Kuid nagu sa juba aru said, siis on see tõesti mulle muljet avaldanud. Samuti olen ELEVIL!!! Seega ootan huviga seda, mis juhtuma hakkab...ning sina oled kindlasti esimeste seas, kes uudistest kuuleb.

 

Palju tänu, Alex

Pikka iga ja tervist!

 

 

Colin K Mullin, PIANO nõuandla

 

Esmaspäev, 11. detsember 2000 kell 16.05 -0700, Carl Johan Madestrand carl_johan@gmx.net kirjutas järgmist:

 

Olen 20-aastane Rootsist pärit mees. Olen kasutanud magnetrõngaid alates käesoleva aasta juulikuust. Avastasin veebisaidi www.alexchie.com umbes 8-9 kuud tagasi, kui olin igavlemas.

 

Muidugi olin alguses kahtleval seisukohal. Kuid kuna olen eelarvamusteta inimene, siis ei võtnud ma seda naljana. Suurem osa kõnealusest filosoofiast ja teooriatest olid väga huvitavad. Pärast paari kuud otsustasin rõngaid proovida. Liitusin liikmeprogrammiga, kogusinklikke ning nädala pärast saadeti mulle Rootsi tavapärase tugevusega rõngad.

 

Liialdamata öeldes olin PÄRIS üllatunud. Ma ei tundnud mõju nädala ega kuu aja pärast. Tundsin mõju KOHE, kui olin rõngaid kasutama hakanud. See üllatas mind VÄGAGI. Mida ma siis täpsemalt tundsin? Kohene mõju oli järgmine:

 

* suurenenud vereringe;

* keha muutus soojemaks:

* üldine rahulolu;

* tundsin, et veri käib mu kehas paremini ringi / suurenenud energiatunne kogu kehas (?)

 

Mõningaid magnetseadmete mõjusid on raske seletada. Kokkuvõttes arvan ma, et neli eelnimetatud punkti on nimetatud seadmete kohese mõju tulemused.

 

Esimene öö oli selline. See oli huvitav öö, mil ma ei saanud just palju magada. Magama jäin alles mitu tundi hiljem. See ei olnud tegelikult imekspandav. Arvestades rõngaste poolt tekitatud üleloomulikke tundeid. Näpistav tunne üle kogu keha. Mu süda lõi kiiremini. Kehatemperatuur tõusis. Tundsin, et mu keha terveneb ning mu peas oli veider tunne.

 

Järgmist hommikut ei unusta ma kunagi. Isegi pärast unevaest ööd olin väga energiline ja enesetunne oli hea.

 

Pärast kaht nädalat tekkis mu silmadesse veider põletav tunne. Märkasin, et ajapikku muutus mu silmanägemine paremaks. Kuu aja pärast areng lõppes. Silmanägemise halvenemisel võib olla mitmeid põhjuseid. Enne rõngaste kasutamist oli minu nägemine halvenemas. Kannatan astigmatismi ja lühinägevuse all.

 

Mööda ei läinud isegi kuud, kui proovisin süüa sööke, mille vastu olin alati allergiline olnud. Olen allergiline suure koguse munade ja paljude kalaliikide vastu. Siiani olen probleemideta söönud mitut kalaliiki, mille vastu olen allergiline ning palju mune.

 

Nahaprobleemid on mind kogu elu vaevanud. Minu kogemuse põhjal ei ole kuiva ja halvas seisukorras naha ravimiseks parimat moodust kui magnetrõngad. Suurem osa nahaprobleemidest on kadunud. Enne pidin alati pärast duši alla käimist ja pärast näo raseerimist kasutama kehakreemi. Minu naha seisukord on täielikult muutunud. Näiteks minu käed.

Pidin neid alati kreemitama. Nüüd enam mitte, sest need näevad suurepärased välja. Kas asi võib olla vereringe paranemises, mis mõjub ka nahale hästi? Oma naha puhul olen märganud suurt erinevust.

 

Siis on veel üleüldise heaolu küsimus. Alates rõngaste kasutamise hetkest ei ole ma haige olnud. Isegi mitte külmetust ega grippi. Tavaliselt olen tihti külmetunud. Mul ei ole enam isegi süda paha. Rääkimata pea- või kõhuvaludest. Tunnen ennast kogu aeg niivõrd hästi, juhul kui ma muidugi ennast kõva alkoholitarbimisega ei mürgita. Tunnen end suurepäraselt. Olen jõuline, tugev, energiline. Olen siinkohal täiesti aus.

 

Kas see ongi surematuse võti? Ma ei tea, kuid kindlasti on tegemist suurepärase terviseseadmega.

 

Suur tänu teile, Alex Chiu.

 

Häid jõule kõigile! Saadan selle kirja ka Alex Chiule, samuti võite selle oma iseloomustuste lehele üles panna ning lisada mu e-posti aadressi.   Carl Johan Madestrand carl_johan@gmx.net

 

Kellelt: David Yeo     Teema: Re: Alex Chiu ütleb tere

Kuupäev: neljapäeval, 11. märtsil 2000 kell 03.13.45

Alex,

Aitäh mõistmise eest. Tahtsin lisada, et mulle meeldib su veebisaidi kujundus.

 

Palun eirake minu esimest tellimust. See on minu uus tellimus. Soovin saada kolm paari jalavõrusid, mis sisaldavad kolme paari rõngaid ja kolme lisarõngaste paari.

 

Seega soovin saada 6 jalavõru ja 12 rõngast. Loodan, et nüüd on kõik selge ja saan ka raha kokku hoida. Väga võimalik, et tulevikus teen uue tellimuse.

 

Vastus teie küsimusele:

Veidi aega tagasi külastas minu tädi mu vanaema ning enne lahkumist ütles ta mu vanaemale, et tumedaid juukseid on juurde kasvanud. Mul tekkis huvi ning läksin ta juukseid vaatama, kuid ma ei saanud midagi aru, sest näen teda liiga tihti. Rääkisin tädile rõngast ja nüüd tahab ta seda ka endale. Mu vanaema on rõngast kandnud ühe aasta ning ta on täie tervise juures (87 aasta vanuses). Ta kaotas rõnga kolmeks päevaks ära ning tema jalga tekkis suur valu, mis ei valutanud rõnga olemasolul kordagi. Hoian teid kursis, kui pärast jalavõrude kasutamist peaks tervise osas midagi muutuma.

 

Tänud,

David Yeo

 

Nimi: Paul Scorp

E-postl: scorp103165@aol.com

Teema: Jalavõrud

10. jaanuar 2001

 

Kallis Alex! Teie rõngad on suurepärased. Ärkan igal hommikul väljapuhanuna ning märkasin, et mu vana põlvevigastus (kõhre kadumine ja ACL operatsioon) ei valuta enam hommikuti nagu varem. Kas võiksite öelda, millal saaksin soetada elektromagnetilise mähise? Tänan teid,

Paul Scorp

Scorp103165@aol.com

 

Tänu teie rõngastele pikenes mu eluiga vähemalt aasta võrra!!!

Postitanud: Pandabear 18. Oktoobril 2000 kell 15.14.22:

 

Kuus kuud tagasi diagnoositi mul haruldane haigus ning arstide hinnangul oli mul elada jäänud ainult 4-5 kuud. Olin hirmul ning hakkasin abi otsima, kuid ei leidnud seda kuskilt. Siis aga rääkis tugigrupis keegi mulle teie veebisaidist ning rõngastest. Algul ma ei uskunud seda jama, kuid olin meeleheitel ning valmis proovima ükskõik mida. Kartsin haigust ja suremist ning ostsin endale rõngad ja katsetasin neid enda peal. Vanemad ütlesid, et see on ajuvaba ja ma ei tohiks neile loota. Kuid kui me kaks nädalat hiljem haiglasse läksime, siis oli arst imestunud, sest mu seisund oli paranenud. Nad ei olnud enne midagi sellist näinud ja tahtsid minult veel proove võtta. Mitu nädalat hiljem tundsin end paremini kui kunagi varem ning ei jõua ära oodata, mis tulevikus juhtuma hakkab. Olen isegi mõelnud jalavõrude soetamisele. Kõik on lihtsalt super!

 

 

 

Postitanud Eugene Atwood, 18.novembril 1999 kell 21:54:22:

spamfire@sudval.org

 

 

Sain rõngad tasuta teie soovitusteenuse kaudu ning need tõesti töötavad või olen platseebo mõju all. Olen rõngaid kandnud nädala ja pool ning näen juba tulemusi. Paar aastat tagasi oli mul rindkere operatsioon, sest mu ribid olid kõverasti kasvanud ning need tuli õigesse asendisse sättida...operatsiooni käigus murti ribid lahti ja pandi need õigesse asendisse.

 

Pärast operatsiooni oli ebamugavaid olukordi. Näiteks särki kandes tundsin ma, et mu rindkere rõhub vastu mu nahka. Kui kratsisin oma rindkere paremat poolt, siis hakkas täpselt teisel pool rinda kihelema. Samuti on mul arm.

 

Alates rõngaste kandmiste hetkes olen viimase nädala jooksul tähele pannud järgmist:

 

Armi värvus on muutunud tumelillast heleroosaks...Tegelikult pean inimestele näitama, kus arm täpselt asub. Samuti on kadunud veider tunne, kui tundsin rindkere paremal ja vasakul küljel veidrat tunnet ja ma ei tunne enam, et mu ribid tungiksid väljapoole.

 

Samuti on mu kõhul pigmendilaik, mille põhjustas mingisugune seen, seetõttu on osa mu nahast pruunim kui ülejäänud nahk. Pärast nelja aastat on see muutunud lööbeks ning see kestendab samuti. Tavaliselt on mul nn 7-kuu külmetus...kui külmetus tekib oktoobris ja kestab kuni kevadeni...tundub, et ka see on üle läinud.

 

Ma olen palju väljapuhanum...raskusi on magamajäämisega, kuid ärgates tunnen end suurepäraselt.

 

Seega tahan ma öelda, et usun Alec Chiu leiutisse. Algul arvasin, et sel pole mingisugust mõju, kuid tundub, et see töötab. Teemaväliselt lisan siia ka ühe huvitava lingi. Palun öelda, mida sellest arvate...tegemist on demokraatliku koolikorraldusega. www.sudval.org

 

-gene

 

 

----- Algne sõnum -----

Kellelt: Benjamin Campbell

Saatmise kuupäev: neljapäev, 5.august 1999 kell 19.12

Teema: Teie SUUREPÄRASED igavese elu tooted.

 

 

Alex!

Olen nii õnnelik, et avastasin igavese elu saladuse. Olen 87 aastan vana. Enne teie rõngaste kasutamist ei saanud ma voodist välja. Nüüd jooksen iga nädal üle 15 km. Mu kiilaspeal olid pigmendilaigud. Kõik need on kadunud ning isegi mu juuksed on pahmakatena tagasi kasvanud! Mul olli raskusi urineerimisega ning vahel tundsin tulitavat tunnet. Nüüd ei saa ma pidama! Mu naine kannatas hemorroidide tõttu raske kõhukinnisuse all. Teie rõngast ainus probleem on see, et need toimivad liigagi hästi. Kõik kraanid on valla! Kas arvate, et oli halb mõte asetada rõngas oma meheaule? Ma proovisin seda ja tekkis võimas erektsioon. Mu naine oli seda aastaid oodanud. Pärast erektsiooni ei suutnud ma aga rõngast eemaldada. Esimesed paar päeva oli see tore, aga pärast hakkasid inimesed mind imelikult vaatama ja mul hakkas piinlik. See muutus siniseks, aga oletan, et see juhtus rõnga pärast. Kõik need imelised muutused leidsin aset tänu rõngale. Loodan, et saan oma naisega elada igaveses õndsuses

 

 Teie sõber ja siiras uskuja,

 

 Ben Campbell

 

 

 

Postitanud: Dye dye@dwsd.org 12. jaanuaril 2001 kell 06.28.18:

 

 

Ainulaadsed seadmed on väga võimsad! Soovin teada saada, kui palju väheneb eluiga iga päevaga kui võrrelda rõngaid ja jalavõrusid? Kannan öösiti mõlemaid ja mõlemad annavad mulle palju energiat. Samuti tahaksin teada, kui palju saab seadmete abil oma bioloogilist kella tagasi keerata. Tean, et see oleneb inimese vanusest ja seisundist, kuid sooviksin lihtsalt üldist ülevaadet tervisliku seisundi paranemise kohta.

Tänud!

 

 

 

Eugene Brahms

Adressaat: webmaster@alexchiu.com

Saadan oma iseloomustuse nagu lubasin seda teha

Kuupäev: neljapäev, 9. november 1999 kell 15.03

 

Alex, soovin teid veelkord teie seadmete eest tänada. Minu kõht on olnud aastaid ebaühtlast värvi. Pärast teie seadmete kasutamist igal ööl on mul tunne, et see hakkab taanduma. Enne teie jalavõrude kandmist pean hoolega jälgima seda, mida söön. Juhul kui söön liiga palju, tekivad suured kõhuvalud. Vahel tunnen kõhunahal hõõrumist, mis tegi mulle palju muret. Tundub, et teie seadmed ravisid mind kõhuhädast terveks. Oli tore teiega sel pärastlõunal rääkida. Helistan teile paari nädala pärast, et oma arengust teada anda. Veelkord suur tänu.

 

Postitanud Hannah K 21, aprillil 2000 kell 22.05.06:

 

Alex,

 

Postitasin siin veebisaidil umbes aasta aega tagasi. Seega otsustasin oma tulemustest teada anda. Olen kasutanud rõngaid järjepidevalt viimase 16 kuu jooksul. Võtan need reisides endaga igale poole kaasa. Võimsad tulemused kestavad järjest, eriti kui tarbida ka rohelist teed ja ženšenni.

 

Peale selle olen oma päevarežiimi lisanud uue täienduse mikrohüdriini näol (vabade radikaalide püüdja). Viimase nelja kuu jooksul olen sellise koosluse abil saavutanud suurepäraseid tulemusi. Minu sportlikud võimed on paranenud ning ma ei karda enam varem hirmuäratavana tundunud tegevusi. Haigused on minu jaoks ajalugu. Mu sportlikud võimed ja vastupanuvõime on kõige kõrgemal tasemel.

 

Juhul kui keegi on lisaks Alexi seadmetele proovinud ka mikrohüdriini, siis palun kirjutage mulle otse. Olen huvitatud mis tahes sellise kombinatsiooni alastest uuringutest ja juhtumiuuringutest. Kirjutada pole vaja juhul, kui olete rõngaid ainult paar nädalat kasutanud - ootan rõngaste ja mikrohüdriini pikaajaliste ja järjepidevate kasutajate tagasisidet.

 

Suur tänu, Alex! Ma armastan oma rõngaid!              

 

Postitanud Charles Atallah, 11. detsembril 2000 kell 11.57.16:

 

Tere Alex!

Olen programmis uus liige ning alternatiivmeditsiini praktiseerija. Ma elan Kanadas. Töötan elektri, magnetite ja muude vahenditega. Sajad inimesed on minu meetodite ja soovituste abil terveks saanud. Palun külastage ka minu veebisaiti (www.coeptis.com). Esimesel leheküljel näete vastastikku ühendatud elektriväljade ja elektromagnetväljade tähtsust......

Kokkuvõttes:

1- tellisin endale neodüümiumrõnga;

2- jalavõrudena kasutan tugevaid magneteid ning töötavad......

palju energiat, suurenenud vaimsed võimed, kortsude kadumine, tean mida tähendab platseeboefekt ja see pole kindlasti see, uskuge mind.

3- soovin saada endale võimalikult kiiresti ka neodüümiumrõnga, et seda kasutada ja teile oma tulemustest teada anda.....

kannatan sirpakulise aneemia all ning tunnen igat muutust oma vereringes, siiani tunnen suuri muutusi, mistõttu arvan, et varsti kasutavad Kanadas teie rõngaid paljud inimesed.

Enne kasutasin oma kehal erinevate vaevuste ja eriti krooniliste haiguste vastu kõrgsageduslikke seadmeid (nt nakkavate vaevuste korral nagu artriit, mida põhjustab mükoplasma, vt ka www.immed.com).

Alex, magnetid aitavad tõesti nakkuste vastu võidelda, sest need loovad elektrivälja ning bakteritele ja seentele see ei meeldi ning need surevad. Paljud patenteeritud elektrikasutuse meetodid on inimestele kättesaadavad ning samuti on teavet minu veebisaidil. Võin kinnitada kõike teie eelmises postituses kirjas olevat teavet.....

Olge ettevaatlik, Alex! Sellel alal jätkates võite teatud inimeste (F_A) poolt lõksu langeda. Neil on võimu ja ülbust meiesuguseid hävitada........Parem, kui teie ei oleks järgmine DR Burzinsky või Hulda Clarck......kas saate aru, mida ma selle all mõtlen?////........

Farmaatsiatööstus kontrollib 51 % ulatuses maffia ning ülejäänut kontrollivad mõjuvõimsad isikud, kes dikteerivad ametnikke ning seda, mida nad teha ja öelda võivad........

Jätkake oma suurepärast tööd! Juhul kui vajate abi, siis võtke minuga ühendust. Minu kogemused ja teadmised on kõigile kasuks, eriti teile, sest teie olete kõikehaarva mõistuse ja vaimuga inimene ning väärite seda. Praeguseks aga kõike head,

Charles.

 

Kellelt: Z P. Caswell

 

Aitäh, Alex! Teie rõngad on lausa imetöö. Töötan 45-50 tundi nädalas ning olen kogu aeg püsti.Rõngad on vähendanud minu väsimustunnet. Vanad armid on kadumas, liigesed ei valuta enam ning mul on nii palju energiat. Teie leiutis on geniaalne.Ma ei tea, kuidas see töötab ning olen teie teooriate suhtes väga skeptiline (ärge pange pahaks), kuid tundub, et sel on lubatud mõju. Tulevikus tuleks toodet kindlasti kliiniliselt katsetada, et teada saada selle lõppandmed ning et toodet edasi arendada. Juhul kui teil on Ohio osariigis vaja müügimeest, siis võtke minuga ühendust.

Siirad tänud,

 

Z P. Caswell

 

 

 

Susan Wu susanwangwu@yahoo.com

 

Kallid Joseph, Ellen ja Alex. Suur tänu teie 26. juulil saadetud e-kirja eest. Mitu nädalat tagasi ostsin kaks paari ferriitrõngaid ning ühe paari neorõngaid. Kasutasin mõlemaid ning leian, et neorõngas on palju efektiivsem kui ferriitrõngas. Ostsin ka ühe neojalavõru ning tunnen selle tugevat toimet. Kuigi ferriitrõngal ei ole mulle mingit mõju, otsustasin selle ikkagi alles hoida. Üldiselt tunnen, et minu tervislik seisund paraneb tasapisi ning mul on teie tootesse usku. Rääkisin tootest ka oma diabeeti põdevale sõbrale ning loodan, et ta soetab endale samasuguse neojalavõru nagu mul endal. Nimetasin talle hinna ning näitasin talle toodet ning loodan, et ta selle ostab. Müüge mulle palun neojalavõru (kuigi see ei ole veel kindel) ja neovõru sama hinnaga (135 dollarit). Juhul kui mu diabeeti põdeva sõbra olukord paraneb, kaalun ma edasimüüjaks hakkamist. Palun saatke mulle ainult neotüüpi rõngad. Ma ei soovi ferriitrõngaid. Esitage arve minu krediitkaardi kontole. Saatsin ferriitrõngad teile eile tagasi. Palun tegelege võimalikult ruttu minu neojalavõru tellimusega ning tagastage ferriitrõngaste tasu siis, kui olete need tagasi saanud. Usun siiralt, et Alex Chiu on teinud tubli töö ning hiinlasena olen tema üle uhke. Andke mulle palun teada, kui ta peaks mõne uue leiutisega välja tulema (isegi kui see pole veel ametlik). Jumal õnnistagu teid.

Teie vastust ootama jäädes,

Susan Wu

 

 

 

Rõngad on muutnud mind nooremaks! - John Stevenson

killem1@hotmail.com 16:07:31 11/23/2000

 

Ilusat pärastlõunat, mu sõbrad! Tundub, et muutun rõngaste abil nooremaks. Minu pere, sõbrad ja ülemus tahavad teada, mis kreemi ma oma näol ja kehal kasutan. Ma vastan, et ei kasuta mingit kreemi, vaid Alex Chiu surematuse rõngaid. Nad kõik on üllatunud, sest iga nädalaga näen aina noorem välja. Aitäh suurepärase toote eest, Alex!

 

Rõngad muudavad vananemisprotsessi vastupidiseks!!!!!   Postitanud Alex, 7. Juulil 2001 kell 23.28.23:

 

Olen rõngaid kasutanud veidi üle kahe aasta ning märganud järgmist:

 

1) tunnen end paremini kui 18-aastasena;

 

2) mu kehahoiak on kaalu ja füüsist arvestades vastav 21-aastasele, nagu mu arst mulle väidab;

 

3) võõrad inimesed arvavad et olen 25-aastane, kuigi tegelikult sain just 42!!!

 

Rõngaid ostes olin algul skeptiline, kuid nüüd olen nii õnnelik, et seda tegin. Rõngaste ost on olnud parim investeering minu elus!!!

Kellelt:   Karl Erik Bj xrnhaug k.e. bj ornhaug@stv.uio.no

Teema: Kortsude kadumine.

Kuupäev: esmaspäev, 6. aprill 1998 kell 5.54

 

 

Tere!

Tahtsin jagada teie leiutatud võrude ja rõngaste kasutamise kogemust. Tundub, et mu põsed (ja näo alumine pool) näevad paremad välja, kuigi mu laubal on veel kortse. Kas on võimalik, et paranemine algab näo alumisest osast ning lõpeb ülemises osas juuste kasvamisega? Lihtsalt juurdlesin selle üle. Olen rõngaid ja võrusid kasutanud ligikaudu poolteist kuud.

 

KEB.

 

Nimi: Bob Roberts

E-post: whitey74@excite.com

Teema: Mu sõltuvus on kadunud

7/04/2001

 

Olen isevalmistatud rõngaid kasutanud veidi üle kuu aja ning kogu minu tervislik seisund on tohutult paranenud. Nagu oma eelmises postituses mainisin, siis olin kaks aastat raske narkosõltlane, mistõttu kaotasin õpetajatöö Castabaneri algkoolis Winchukas, Indiana osariigis.

 

Kooli juhatus andis mulle sõltuvusest lahtisaamiseks kuu aega ning oleksid lubanud mul edasi töötada, kui oleksin ilmutanud kasvõi väiksemaidki edusamme (nt lahti saanud laua taga magamisest, kui lapsed kääridega ringi jooksid).

 

Igatahes mu sõber näitas mulle ühel päeval nalja pärast Alex Chiu veebisaiti ning mind hämmastasid kohe Alexi teadmised magnetite ja elektri kohta. Tegin tema õpetuste järgi oma esimese rõngaste komplekti ning hakkasin neid kohe kandma.

 

Kokkuvõttes sain vaid nädalatega narkosõltuvusest lahti ning olin tagasi ametis teise klassi õpetajana. Võlgnen Alexile oma töökoha jaelu. Tegelen endiselt õpetamisega ning kõigil on hea meel, et tagasi olen (v.a ühel lapsel nimega Leroy, kelle ema läks lastevanemate koosolekul veidi endast välja ning keda ma seetõttu lõin. Kuid see on kõik minevik). Ma ei ole enam raevutsev psühhopaat, kes kunagi olin. Otsustasin, et õpetan lastele, kuidas ise rõngaid teha. Ma lõpetasin traditsioonilise teaduse (idiootsuse) õpetamise ning levitan Alexi teooriat.

 

SUUR TÄNU, ALEX!!!

 

Bob Roberts

 

Olen võimeline jälle käima pärast seda, kui tegin teie õpetuste järgi endale surematuse rõngad. Jah, olin pärast autoõnnetust sandistatud. Teie surematuse rõngad andsid mulle jõudu ja julgust, samuti positiivset energiat ning piisavalt energiat, et voodist tõusta ja tasapisi parema elu suunas liikuda. Aitäh, Alex Chiu. Koos kõigi teiste minevikus tegutsenud leiutajatega olete te geenius. Samas reas Albert Einsteini ja Thomas Edisoniga. Töötan nüüd kogukonnakeskuses ning üle kaheksa aasta on mul taas tüdruksõber. Suur tänu, Alex. Nüüd usun oma aasialastest sõpru, kes väidavad, et hiinlased on maailma kõige targem rass.

 

Kas olete kunagi lugenud "Sõrmuste isandat"? See raamat räägib suure mõjuvõimuga sõrmusest. Ma usun sõrmusesse, sest enam pole ma sant ning tunnen end suurepäraselt. Kuid on ka kõrvalmõju. Kõik peavad mind hulluks, kui ütlen, et surematuse rõngas päästis mu elu. Nõustaja käskis mul neid inimesi ignoreerida. Ta isegi naeris selle üle. Palun vastake mu kirjale ning andke nõu, kuidas selliseid põrkumisi vältida.

Lugupidamisega

John

 

johnmcd17@email.msn.com

 

Postitatnud Sheila M 27.aprillil 2002 kell 16.17.53:

 

Tere jälle! Olen teile kahel korral kirjutanud ning ootan siiani vastust. Seega arvasin, et annan teile senikaua ülevaate, kuni ootan vastuseid oma kahele küsimusele, mille edastasin 17. ja 18. kuupäeval.

Mul on reflukshaigus ja viimased kaheksa aastat olen tarvitanud ravimit nimega Prevacid. Tellisin endale rõngad nädal aega tagasi ning ootasin kannatamatult nende saabumist. Seetõttu läksin kaubanduskeskusesse magneteid ostma ning püüdsin aru saada magnetite poolustest. Järgmisel hommikul unustasin Prevacid ravimit võtta ning tavaliselt annavad kõrvetised mulle sellest märku, kuid kõrvetisi ei tekkinudki. Järgmisel hommikul võtsin rohtu. Sellest järgmisel hommikul mõtlesin, et ei võta enam oma diabeedirohtu ega Prevacidi. Samuti jõin klaasi punast veini, mille järel tekivad alati kõrvetised...kuid neid ei tekkinud! Läksin magama ja järgmisel päeval ei olnud endisel kõrvetisi. Pean mainima, et tarvitan ka ženšenni pulbrit ning joon hommikuti kohvi asemel rohelist teed. Pidin ženšenni pulbri kapslitesse panema, et seda oleks parem tarvitada. Üks teelusikatäis võrdub viie kapsliga. Ma ei suuda rõngaste ja jalavõru saabumist ära oodata. Hoian teid kõigega kursis.

Sheila M

217-345-5587

 

 

 

Kellelt:   daw@ihug.co.nz       Kuupäev:   reede, 1.mai 1998 kell 11.58

 

Tere Alex!

Tahtsin teada, kas kahe komplekti sõrmerõngaste olemasolu korral võib ühte paari hoopis jalgadel kasutada? Kui jah, siis kuidas peaksid poolused olema asetatud? Või on see üldse hea mõte?

 

Arvan endiselt, et rõngad on suurepärased. Algul vajasid need veidi harjumist, kuid nüüd pole enam probleemi. Mul on fantastilised unenäod. Samuti on mu näonahk mõnus ja mu juuksed kasvavad väga kiiresti.

 

Algul tundus energiavoog liiga suur ja see muutis mind magamise ajal rahutuks. Arvasin, et magan öö jooksul piisavalt, kuid tegelikult polnud see nii, sest kehas oli liiga palju energiat. Nüüd, kui keha on energia omaks võtnud, tunnen end suurepäraselt. Ainus probleem seisneb selles, et pean neid igal õhtul kasutama, muidu ei tunne ma end samamoodi. See on natuke nagu narkootikumidega, mida peab kogu aeg tarvitama. Samas on see tore J

Mida te tulevikus leiutada plaanite???

Lugupidamisega

David.

 

 

 

Nimi: Jon Cambell

E-post: cornholio_30@hotmail.com

Teema: Mu herpes on kadunud!

 

Teie rõngad hakkasid mulle huvi pakkuma hetkel, kui nägin reklaami selle kohta, et need ravivad genitaalherpest. Mu sõbral on kaks paari rõngaid ning ta andis ühe paari mulle. Teate mida? Mu herpes on kadunud! See on uskumatu. Suur tänu!

 

Tegin eile ise oma neodüümium-magnetitest ja ravitoimega küünarnukimähisest rõngakomplekti. Võtsin magnetid, joondasin need Alexi õpetuste kohaselt paigaldasin need ööseks oma sõrmedele. Algul on muidugi veidi skeptiline. Täna hommikul avastasin, et mitte ainult ei ole mu küünarluu valu kadunud (küünarluu neuropaatia), vaid tunnen end üle pika aja rahulikumana ja õnnelikuna! Kannatan ka leebe depressiooni all, kuid täna pole seda ollagi! Kavatsen varsti ka päris magnetid soetada. Senikaua paigaldan igal õhtul sõrmedele isevalmistatud magnetid.

 

 

Aitäh, Alex!

 

Sol   15. Juuni 2001

 

Postitanud Jona jona62@hotmail.com 30. juunil 2001 kell 12.52.23:

 

Sain just kätte nädala aja eest tellitud neodüümiumrõngad ja jalavõrud...ootasin rõngaid kahe nädala pärast, kuid pakk jõudis kohale juba nädalaga..milline klienditeenindus!

 

Esimene öö rõngaid kasutades oli suurepärane...Tundsin kätes surinat. Minu vasak puus ja põlv valutavad artriidi tõttu. Eelmisel päeval olin käinud tantsimas ning järgmisel päeval tundsin kangust ja valu. Kangus ja valu vähenesid esimesel ööl, kui rõngaid kasutasin ning ma magasin väga hästi.Valu ei olnud eriti isegi tunda...ma ei suuda ära oodata ühe kuu möödumist, et näha rõngaste positiivset mõju.

 

Lugupidamisega

jonathan

id:jona

p.s. Ma tellisin just neli paari tavalisi magnetrõngaid oma isale, emale, naisele ja tütrele.......

Hea tervise saladust tuleb jagada

 

 

Saatja: Erick Pember erikpember223@hotmail.com  

Teema: Armastan oma jalavõrusid

Kuupäev: reede, 7. august 1998 kell 16.16

Kallis härra Chiu,

Ühe mu sõbra vanemad soetasid endale teie jalavõrud ning jõudsid järeldusele, et nende mõju on täielikult alahinnatud. Pärast kolme kasutuskuud otsustasid nad oma rõõmu ka teistega jagada ning korraldasid loterii, mille tulemusena osutusin võitjaks mina. Vähem kui tunni pärast tundsin oma varvastes surinat ning otsustasin alustada sportimist. Ma ei ole enam luuser.

 

Suur tänu! Tundke rõõmu peidetud sõnumist!

 

 

Lawrence Doro helistas mulle ning rääkis, et tema arst hoiatas teda paremal käel asetseva armi pärast. Armi oleks vaja olnud opereerida, kuid pärast kolme kuud rõngaste kasutamist ütles Doro mulle, et arm on kadunud ning tema tervis on väga hea. Samuti ei ole tal pärast sõrmuste kandmist enam silmavaevusi. Ta on minu seadmega väga rahul ning soovib saada rõngast ja jalavõrude levitajaks. Helistage talle, et oma tellimus sisse anda.

 

LUULETUS ALEX CHIULE

Alex I Popa

 

Austatud maagilised kiirgavad vaimud.

 

Palun saatke mulle neodüümiumi jalavõru niipea kui võimalik. Olen ostetud rõngastest saanud palju energiat. Sooviksin, et need oleksid plastikust valmistatud. Magnetid maksavad teie andmetel 80 dollarit. Seega loodan, et 80 dollarist maksvate magnetitega plastmassist jalavõru ei tohiks maksta rohkem kui 100 dollarit. Loodan, et see maksab alla 200 dollari kui arvestada seda, et ostsin ka neodüümiumrõngad J. Lõpetasin just Massachusettsi tehnikainstituudi ning leian, et te olete fantastilised. Täna on esimene päev, kui kannan rõngaid päevasel ajal ning energia on suurepärane J. Suur tänu teile ning õnnistatud päeva, sisemist rahu ja õnne....Siiralt teie, jumalikus ekstaasis ja matemaatiliselt harmoonilise tantsu saatel,

 

Alex

PS: Teile pühendatud luuletus... (mulle meeldib luule)

~*~Armastan teid PRAEGU ja igavesti~*~

Aktsepteerin tingimusteta seda, kes te OLETE,

tunnen, et olen täielikus kosmilises ekstaasis.

Luban tulle lõpmatusel SIIA... ja igavesel NÜÜD... OLLA,

Sosistan Teile Armastuse Ajatut Laulu...:

Alati siiras ja ennast armastav.

Olen endaga rahul.

Enda eest hoolitsev ja endale andestav.

Võin puhata oma sisemuse vaikuses.

Kaastundlik ja arusaav.

Harmoniseerun sisemise ja välimise maailmaga.

Olen enda vastu aus.

Põimin kokku oma mõtted, sõnad ja teod.

Spontaanne ja uuenduslik.

Võin rõõmu tunda PRAEGUSE HETKE õnnistusest.

Nali ja valgus.

Võin tantsida, laulda, naerda ja ennast pühitseda.

Pühendunud oma sisemisele minale.

Saan alati järgneda oma sisemisele häälele ja õnnele.

 

SIIN JA PRAEGU :)Naiivsus:) & :)Mängulisus:)...,

Tähelepanelikkus, liikumatus, tühjus, täius ja terviklikkus, pehmus, alandlikkus, mahedus, sulnidud & ~*~ühtesulavus~*~, ~~~...~~~harmoonia~~~...~~~, eufooria, jumalik nektar...,

lõputu tingimusteta rahu, vaikus ja ÕNNISTUS...

 

Rahu, vaikus ja ÕNNISTUS igavesti

Sinu teine isiksus...

 

 

 

Wouter Berger wouter99@wxs.nl 5. jaanuar 2000

 

 

Postitatnud Hannah S jsshks@primenet.com 9.aprillil 2001 kell 00.57.57:

 

Kallis Alex,

 

Olin konverentsil (jaanuaris 2001) ja lugesin artiklit teie rõngaste kohta. Kohe kui koju jõudsin, tellisin ma teie neodüümiumrõngad ja -võrud. Kasutan neid igal öösel ja hommikul umbes 12 tundi.

 

Olen 46-aastane pikka kasvu naine ning pärast kaht nädalat võrude kasutamist magasin nagu väike laps. Mulle meeldib, et unenäod muutuvad nii elavaks ning see, et mu käed, küünarnukid ja põlved ei valuta peaaegu üldse. Olen viimased kümme aastat kannatanud kroonilise tendiniidi all ning seeon täielik ime.

 

Seda rõngad ka tegid. Mu energiavarud ja jõud on taastunud.

 

Ka mu abikaasa kasutab rõngaid. Ta näeb enda puhul samu tulemusi -vähema valu ja suurepärased unenäod.

 

Alex, if you need any "guinea pigs" to try new products, our household volunteers. You are really on to something wonderful. Please let us know as soon as you have new products available.

 

Suur tänu teile!

 

Postitatnud Michael C, 20. märtsil 2001

 

Olen neodüümiumrõngaid kasutanud kaks kuud. Mul on rääkida huvitav lugu. Ma vannun, et see on tõsi. Eelmisel nädalala ilmutasin mõned vanad pildid ning oli hämmingus, kui neil ennast nägin...olin praegusega võrreldes paar aastat vanema väljanägemisega!! Ma näen end iga päev peeglist ning ei saa aru, et väga palju noorem välja näeksin, kuid pärast fotode ilmutamist ei suutnud ma seda uskuda. Mu nägu on kitsam ja mitte enam nii paistes ning paremat värvi. Mu rindkere on rohkem pingul ning tasapisi kaob ka kõhurasv, mis tekkis siis, kui olin 19. Olen nüüd 22-aastane, kuid inimesed ütlevad, et näen välja nagu 17 või 18. Arvan, et see tuleneb kaalulangusest. Ma ei saanud isegi kinos vanusepiiranguga filmi vaatama minna.

 

Esimese paari nädala jooksul juhtus päris imelikke asju, kuid nüüd on mu keha juba harjunud. Paar õhtut tagasi läksin ilma rõngasteta voodisse ning järgmisel hommikul tundsin nõrkust, sest vereringe ei olnud sama hea, kui rõngastega.

 

On ainult üks probleem...vahel tunnen rinnus valu ning mõtlen, et kas see tekib südame liigse töö pärast? Alex, ütlesite, et liigne südametöö rõngaste kasutamisel on ebatervislik...kas olete kindel? Olete rõngaid meist kõigist kauem kasutanud, milline on teie südamepulss? Ma ei soovi rõngaste tõttu kõrge vererõhu alla kannatada. See on ainus asi, mis mulle muret valmistab. Muidu on toode aga suurepärane!

 

Michael C.

 

Rõngad aitasid ravida mu ema reumaatilist artriiti

 

Postitatnud Gail Baldwin dgbal@msn.com, 30.mail 2001 kell 06.18.06:

 

Tere Alex!

Ma pole juba ammu postitanud. Olen neorõngaid ja jalavõrusid kasutanud kuus kuud ning mu tugevad seljavalud on kadunud. Ma ei mäleta, millal elust viimati nii palju rõõmu tundsin! Postitan, sest tahtsin teada anda, et tellisin ka oma emale kaks kuud tagasi neorõngad. Tal on sõrmedes reumaatiline artriit ning sõrmed on kõverad ja valusad. Enam pole tal valusid ja sõrmede jäikus on taandunud. Ta tahtis teile oma tänu avaldada.

 

 

Postitatnud Gail dgbal@msn.com, 20.jaanuaril 2001 kell 17.01.49:

 

Alex, homseks olen teie rõngaid ja jalavõrusid kasutanud kolm nädalat. Tellimust tehes oli skeptiline, kuid olen alati olnud eelarvamusteta. Mõtlesin, et ju saan vähemalt mõnest kortsust lahti. Ma ei osanud oodata, et rõngad võtavad mu alaseljavalud ära. Viimase viie aasta jooksul on mul olnud probleeme seljadiskidega ning keskmised kuni suured valud. Olen käinud ravil, kasutanud magneteid ning magnet- ja tugivöösid, kuid miski ei aidanud. Arst kirjutas mulle Vioxx ravimit, mida võtsin võib-olla ühe päeva, sest tekkis allergiline raktsioon. Tarvitasin seda ikkagi, sest olin täiesti meeleheitel. Pärast üht nädalat rõngaste ja jalavõrude kasutamist sain valudest vabaks. Ma ei postitanud toona siia saidile midagi, sest tahtsin veenduda, et tegu ei olleks kokkusattumusega. Siiani pole valud tagasi tulnud ning rohtu ma ei võta. Nii hea tunne on öösel hästi magada ja seista pikka aega ilma valusid tundmata. Julgustasin ka oma kaksikõde teie seadmeid proovima, sest ta läheb kolme nädala pärast seljaoperatsioonile, kuid ta ainult naerab selle peale, kui ütlen, et rõngaste abil sain oma valudest lahti. See on tema kaotus. Olen teie seadmetele nii tänulik. Suurimad tänud ja Jumal õnnistagu teid!

 

 

 

Tunnen tõesti suuremat energiat! Esimest korda üle pika aja ärkan ma ilma äratuskella helinata ja tunnen end kohe väga ärksa, värske ja energilisena. See on uskumatu! Enne rõngaste kasutamist hilinesin alati tööle, hoolimata sellest, et panin helisema kolm erinevat äratuskella. Nädalavahetustel põhiliselt magasin. Nüüd tahan kogu aeg tegutseda. Olen nii julge ning ootan juba särtsakama elu elamist (juhul kui soovite minu soovituskirja kasutada, on teil selleks luba). Suur tänu, Alex! See on tõesti midagi.

Soojad tervitused,

 

Marylyn Williamson

 

 

 

Postitanud Gareth gt_ty@yahoo.com, 12. septembril 2000 kell 20.27.26:

 

Alex!

Ostsin endale kaks nädalat tagasi neodüümiumrõngad.

Olen skeptik ja ma ei tea, kas need aitavad mul igavesti elada, aga tulemused on minu puhul järgmised:

1)p ärast esimest ööd ärkasin hommikul täiesti puhanuna ja värskena ning tundsin ennast kogu päeva jooksul väga positiivselt;

2)ma ei tea, kas kujutan seda ette, aga peeglisse vaadates näen palju noorem välja:

3)õpin palju eksamite jaoks ning kui rõngad peale panen, siis tekib laserkeskendumisvõime;

4)s aan kohe aru, kui rõngad mõjuvad, sest mu kehasse ja pähe voogab rahu- ja lõõgastustunne.

 

Juhul kui see kõik peaks jätkuma, siis soetan endale ka neodüümiumi jalavõrud.

 

 

 

 

Postitanud Miriam, 6. veebruaril 2001

 

Mu poiss-sõber arvab, et olen rõngaste soetamise tõttu lihtsameelne. Esimesel ööl magasin üle aastate suurepäraselt ning hommikul läksin tööle ja lahendasin tööprobleemi ilma suurema vaevata. Mul oli nii palju energiat, et joosta rongile ja koristada meie korter eelseisva kolimise jaoks ära. Mu mees vaatab telekat ja on rampväsinud, kuigi ta läks magama enne mind. Kui tavaliselt võtab uinumine aega üks kuni kolm tundi, siis nüüd kulub selleks ainult viis minutit. Mu isu on suurem ja energiatase kõrgem. Ma ei tuku enam pärast lõunasööki. Soovitasin oma poiss-sõbral neid ühel ööl proovida ning kui midagi ei juhtu, siis vabanen rõngastest. Ta arvab, et see kõik on psühhosomaatiline, kuid isegi kui on, siis minu vanuses (21) võib mu mõistus mu keha veel petta. Platseebo või mitte, see lihtsalt töötab.

 

Sain surematuse rõngad eile kätte ning ühepäevase kasutamise vältel olen märganud, et mu näonahk on paremas seisukorras ning mu kõht on rohkem pingul. Kirjutan ka sellepärast, et teie veebisaidil liikmena sisse logida. Ma ei tea, kas te olete selle võimaluse meelega eemaldanud. Ma järgisin juhiseid ka ei reklaaminud teie veebisaiti ühegi uue veebiteenuse kaudu, nagu te käskisite. Juhul kui te kustutasite selle tahtlikult, siis palun andke mulle sellest teada, sest mul on mitmeid võimalikke kliente, kes oleksid teie tootest huvitatud.

 

Tänan teid,

Ron Studd Jr.

studman2001@hotmail.com

Tere Alex!

 

Meie telefonivestlusest on möödas juba üle kahe aasta. Tol hetkel tellisin teilt jalavõrud ja rõngad (samuti oli meil väga meeldiv vestlus). Pärast paari kuu pikkust kasutamist lõpetasin nende kandmise. Möödunud nädalal alustasin kandmist uuesti. Tunnen juba vahet! Mu näos on rohkem jumet, mu silmad on säravamad ning ma saan paremini magada ja näen elavamaid unenägusid. Olen hakanud noorenema. Tunnen, et tänu tervenemise modaalsustele, sh keha toiteainete eest hoolitsemisele, emotsionaalsuse väljendamisele ning spirituaalsele lähenemisele pakuvad teie tooted aluse suurepärasele ELULE.

 

Kas olete lugenud John J. Falone'i raamatut "GENIAALNE SAGEDUS"? See on internetis kättesaadav ning autori käest saab seda samuti tellida. Pärast käesolevat kirja saadan teile selle kohta vajalikku teavet. Raamat räägib keha ümber asuvatest energiaväljadest. Keharakud kiirgavad südame ja mõistuse kaudu kõrgemaid valgussagedusi ning SUURENDAVAD energiakehade sagedust. See ennetab keha vananemise protsessi. Võimalik, et soovite sellise teabega tutvuda.

 

Aitäh teie aja ja vastutulekus eest.

 

Parimate soovidega,

 

Mike Cobereti

 

George Hackmen   11/20/2001

 

Postitasin mõnda aega tagasi teavet selle kohta, et tänu rõngastele võtsin kaalust alla. Olen tavapäraseid rõngaid kasutanud kaks kuud. Kui olin 17-aastane, siis harrastasin igapäevaselt karated ning pärast soojendust suutsin teha spagaate.

 

Nüüd olen 24. Ma pole juba neli aastat karated teinud ning enne rõngaste kasutamist oli spagaadi proovimine väga valus. Pärast kaht kuud rõngaste kasutamist märkasin, et ei spagaadi tegemiseks isegi soojendama. Mu painduvus on hämmastav ning suudan paremini treenida kui 17-aastaselt.

 

Ma arvan, et painduvus tuleneb kindla piirkonna paremast vereringest. Tavaliselt pean sooja tegema. Tänu rõngastele on vereringe kõikides kehaosades väga suur, mis tagab hea paindlikkuse. See on lihtsalt tähelepanek.

 

Postitanud Shab Tai hapoel@hapoel-tel-aviv.net   17.mai 2002

 

Olen sündinud 30. Juulil 1956. Sel suvel saan 46.

 

Ma pole kunagi olnud nii painduv. Olen kümme kuud kasutanud joogatrennis neorõngaid ja jalavõrusid.

 

Olen alati olnud tervisliku ellusuhtumisega, sest 15. eluaastast hakkasin trenni- ja tervisefanaatikuks. Ma ei suitseta, ei söö liha ega maga liiga palju. KÄIN IGA PÄEV MASSAAŽIS ja teen igapäevaselt joogat. Tegelen palju ka ujumise ja jooksmisega.

 

Tunnen end 25-28 aasta vanusena. SUREMATUSE SEADMED ON SUUREPÄRASED, kuid arvan, et pikema eluea nimel tuleb ka tervislikult toituda ja igapäevaselt treenida.

 

Võite minuga ühendust võtta veebisaidi hapoel-tel-aviv.net kaudu

 

Tema tulemus on kõige parem. Ta näeb päev-päevalt aina noorem välja. Kui ta algul meie korterisse kolis, siis oli ta kahvatu, väsinud ja vana (40-45). Siis kasutas ta kolme kuu jooksul mu jalavõrusid ja näeb nüüd palju noorem välja (28-32) ning leidis endale Hiinalinna karaokebaaris töö, teenides 60-80 dollarit õhtu jooksul. See teeb mind kadedaks. Keegi ei oleks teda palganud, kui ta ei näeks nii noor ja ilus välja.

 

5. mai 1997, Mark Freisieg saatis mulle väga huvitava kirja. Sisu on järgmine: Kellelt: freisieg@msn.com Teema: Kas teie olete Jeesus Kristus? Sisu:

Alex Chiu, mul on teile küsimus. Kas teie olete Jeesus Kristuse teine kehastus? Olen lugenud paljusid Piibli ettekuulutusi ning samuti ka Nostradamuse ja Jeane Dixoni ettekuulutusi. Nendes kõigis on kirjas, et saabub mees, kes toob inimkonnale igavese elu ning see mees olete teie. Olen teie rõngad kasutanud kolm kuud. See töötab. Olen hakanud noorenema. Mu laubakortsud on kadunud!! See on imeline. Mul on ainult üks küsimus. Kas te olete Jeesus? Palun selgitage mulle, kui selleks aega leiate. Suur tänu, härra Alex. Olete teinud inimkonnale suurepärase kingituse.

Mark Freisieg

 

Aitäh kirja eest. Vastus on järgmine: olen leiutaja.

 

 

Tanya Anthony, Telefon (212) 757 5641

 

Ta väitis, et rõngad ja jalavõrud tekitasid temas palju värskema ja noorema tunde. Tema nägu hakkas noorenema.

 

 

Kellelt: "David Raney" davidraney@hotmail.com

Adressaat: alexchiu@alexchiu.com

Teema: eternal life question

Kuupäev: laupäev, 8. jaanuar 2000 kell 22.44.24

 

 

Tervitus!

 

Hiljuti ostsin teie rõngad, et parandada oma tervist. Olen 31-aastane ja mu tervis on korras. Olen õppinud Hiina filosoofiat, Tai Chi Chuan ja Chi Gung õpetusi juba neli aastat. Teie seadmed edendasid minu Chi Gung meetodi ja meditatsiooni praktiseerimist. Tunnen Tai Chi meetodit praktiseerides oma kätes ja varvastes rohkem jõudu. Minu teadmised Chi Gung meetodi kohta pärinevad peamiselt raamatutest ja Mantak Chia seminaridelt New Yorgis ja Yang Jwing-Mingilt Bostonist. Mõtlen, et miks toimib rõngas kõige paremini just väikesel sõrmel. Tean, et väike sõrm on ühenduses südame meridiaaniga ning usun ka vaimu ehk sheni ning südamesse/mõistusesse ehk Haini. Kas rõngad töötavad shen ja hsin seose pärast? Samuti märkasin, et väiksel sõrmel on kaks meridiaani - süda ja seedekulgla, mis esindavad tulemärgi yin ja yang elemente. Kas on võimalik, et rõngad toimivad paremini sõrmel, mis sisaldab nii yin kui yang elemente?

Igavesti tänulik ja uudishimulik,

David Raney

 

 

Alex!

Andsin paari teie rõngaid oma kolleegile, kes on indiaani taustaga doktorant ning kes nägi teid 39 kanali jutusaates. Ta märkis, et nägite televisioonis väga tõsine ja enesekindel välja. Ta soovib teie rõngaid proovida. Kuna mul oli üks paar üle, siis andsin need talle. Tundub, et tele-esinemine on teie populaarsust kasvatanud ning toonud uusi kliente. Mõtlesin, et kirjutan teie toetuseks soovituskirja. Võite selle oma veebisaidil avaldada: Alex, olen kandnud teie rõngaid kaks aastat. Algul olin küll väga skeptiline, kuid proovisin siiski. Märkasin, et rõngastest põhjustatud suurema vereringe tõttu ei saa ma hästi magama jääda. Magan öösiti kerge teki all nagu sõjaväeteenistuse ajal. Sõjaväes ärkasin tavaliselt nohuse ninaga. Nüüd ei tunne ma rõngaid kandes öösiti enam külmatunnet. Arvan, et rõngaste ja mediteerimise mõju on sarnane. Mediteerimine vallandab jõu ja puhastab inimese mõtted, sama mõju oli ka rõngastel. Arvan, et teie rõngad on vananemisvastase toimega ning need ergutavad bioloogilist energiat. Saadan endast pildi, mis on tehtud 1999. Aasta 19. veebruaril, kui olin 28. Näen ikka välja nagu 21. Leiate mu pildi aadressilt http://itsa.ucsf.edu/~vc007/Rich002.jpg. Kannan teie rõngaid ainult siis, kui mul on palju tööstressi. Umbes kaks korda kuus. Kui kannaksin neid kogu aeg, siis näeksin veel noorem välja.

 

Suur tänu,

Richard rc927@yahoo.com     415-664-4729

 

richard.jpg (18413 bytes)

 

 

 

Mr. Chiu, ostsin hiljuti teie igavese elu rõngad ning tahtsin teie ja teie klientidega oma elumuutvat kogemust jagada. Olin kunagi väga mõjuvõimas mees. 1972. aastal rünnati mind söögiostmise ajal väga tõsiselt. Olin täiesti nõrk ja ratastooli aheldatud. Kogu mu elu muutus. Ma ei suutnud teha enam asju, mis mulle varem rõõmu valmistasid. Tahtsin oma ründajad üles otsida ja küsida: "Mida ma teile tegin, et ma sellise rünnaku ära olin teeninud?" Tundsin end halvasti, sest olin sel päeval nii hooletu olnud. Terve oma elu olin proovinud olla hoolikas. Naised ja lapsed võivad olla hooletud, aga mitte mehed. Siis kuulsin teie igavese elu seadmetest. Algul arvasin, et tegemist on naljaga. Lugesin toote iseloomustusi ning arvasin, et nii paljud inimesed ei saa lihtsalt eksida. Kuna pakkumine oli nii odav, ei suutnud ma sellest keelduda. Ostsin rõngad ja jalavõrud ning hakkasin neid kasutama. Pärast kaht nädalat tundsin ennast elavamana ning minu vaade elule muutus. Algul märkasin kergeid muutusi, kuid ajapikku tundsin, kuidas tunne mu jalgadesse tagasi tuli. Seejärel suutsin juba veidi kõndida. Ma ei tea kuidas teid tänada. Muutsite mu elu. Tunnen kõigest nii suurt rõõmu. Mulle meeldib rohkem veini juua kui enne (nüüd mõistan, et see mõjub hästi). Joon nüüd rohkem. Samuti veedan oma perega rohkem aega. Kas teie veedate oma perega aega? Jõudsin järeldusele, et kui mees oma perega aega ei veeda, siis pole ta mingi mees. Ka mu lapselaps tahab teid tänada. Mul on nüüd piisavalt energiat, et temaga tomatite keskel mängida. Järgmisel kuul plaanin oma sugulastele Sitsiiliasse külla sõita. See plaan on mul olnud juba viimased 27 aastat. Olge õnnistatud, härra Chiu. Te päästsite mu elu.

Vin Colomn 404-867-5309

 

Casey Brigham, Tel (805) 255-9387

 

Pärast seda, kui olin rõngaid viis päeva kasutanud, muutusin füüsiliselt nooremaks. Silmaalused kotid on kadunud ning suitsetamine ei mõjuta mind enam. Tunnen end nooremana ja olen täie tervise juures. Arvasin, et algul peeglisse vaadates kujutan midagi ette! Seejärel esitas ka minu sõber igavese elu rõngaste tellimuse.

 

Kellelt: daw@ihug.co.nz

 

Teema: Uus tellimus

Kuupäev: reede, 13.märts 1998 kell 4.16

 

 

Tere jälle, Alex!.

Juhul kui teil on veel minu andmed alles, siis sooviksin osta veel ühe paari rõngaid. Mu ema on neid viimasel ajal kasutama hakanud ning soovib nüüd endale oma isiklikku paari.

 

Tundsin nende toimet juba esimesel ööd. Järgmisel päeval tööle minnes olin justkui narkootikumide mõju alla. Mul oli nii palju energiat. Järgmisel ööl kasutas neid mu ema ning kahetsesin, et olin need talle andnud, sest järgmisel hommikul ei olnud ma enam nii energiline.

 

Ma küll ei maininud seda kunagi, kuid sündides oli mu mu mõlemal käel kuus sõrme. Lapsena lasin lisasõrmed eemaldada, kuid nüüd mõlemal väikesel sõrmel armid. Loodan, et ajaga need paranevad.

 

Palun kinnitage, et olete mu tellimuse vastu võtnud ning et teil on mu kontakt andmed alles.

Suur tänu.

 

David Watt.

 

 

 

 

Kellelt: Benjamin Turpin benturpin@roadrunner.nf.net

Adressaat: alexchiu@alexchiu.com

Teema: Igavese elu rõngad

 

Tänan teid igavese elu rõngaste eest. Tunnen kaasa inimestele, kes ei julge neid proovida. Ma ei saa rõngaste tööpõhimõttest aru, aga need toimivad! Tunnen end sama hästi kui keskkooli lõpus. Jalavõrusid on mul raske kasutada. Rõngad mõjuvad nii hästi, et hakkasin uuesti golfi mängima ning olen ka seksuaalselt aktiivne.

 

Suur tänu, härra Chui!

 

Päästsite mu elu

 

 

Ben Turpin

 

Otsustasin sulle teada anda, kuidas sõrmevõrude kasutamine edeneb. Olen neid nüüdseks kasutanud juba 5 kuud, võibolla isegi 6. Igatahes olen ma neid alati eraldi kandnud, v.a ühel nädalal, kui olin laisk. Enne rõngaste kasutamist oli mul väga tugev akne. See oli nii hull, et pidin kasutama erinevaid ravimeetodeid ja tablette. Mitte miski ei aidanud. Pärast rõngaste kasutamist ei ole minu nägu kunagi parem välja näinud. Mu pärisisa ütles, et mu nägu näeb väga hea välja, kuigi ma ei külasta teda ja tema perekonda just tihti. Nii hea tunne on pesta oma nägu külma veega ja tunda, kui sile on mu nahk. See on lihtsalt suurepärane.

 

Vahel tekib ainult paar punni, kuid need kaovad väga kiiresti. Hämmastav. Märkasin, et mu juuksekasv on kiirenenud ning juuksed on muutunud väga paksuks. Muretsesin alati juuste väljalangemise ja kiilanemise pärast, kuigi olen alles 20-aastane. Loodan, et rõngad aitavad selle vastu. Samuti võiksid selle vastu aidata jalavõrud, mida loodan teie käest soetada. Teen seda niipea, kui mul on rohkem raha.

 

Alex. Olen andnud oma parima, et teavitada teisi inimesi teie igavese elu seadmetest. See on olnud väga raske. Nüüd saan aru, mis tunne teil on, kui inimesed teid hulluks nimetavad. Seda ütlesid mulle ka mu perekonnaliikmed ja sõbrad. See on väga kurb. Ma arvan, et kui nad ükskord väga vanaks saavad, siis näevad nad mind ja saavad aru, et mul oli tegelikult õigus. Ma püüan neile seletada, et rõngad aitasid mu näo aknest vabastada, kuid nad väidavad, et see on tingitud minu vanusest. Ma lihtsalt TEAN, et see ei ole nii. Ainus halb asi vananematuse juures on see, et kõik minu lähedased vananevad ning ühel päeval nad kõik surevad. Seda on väga raske pealt vaadata. Ma armastan teie rõngaid väga. Samuti olen tähele pannud, et näen palju rohkem unenägusid. Uskumatu. Aitäh, Alex. Oled priima. Jätka samas vaimus!!!

 

David. Sõber Uus-Meremaalt.

daw@ihug.co.nz

 

Don J. S. Adams

rave@feist.com

www.quantcom.com/rave

 

Don Adams on kasutanud jalavõrusid kolm kuud ning on tulemustega väga rahul. Tema energiatase ja tervenemine on suurenenud. Ta väidab, et tööl on tal tänu jalavõrudele lihtsam keskenduda. Ta muutub iga päevaga aina nooremaks. Saatke talle e-kiri.

 

Teema: Re:Re: Ülemaailmne rahu Kuupäev: neljapäev, 3. august 2000 kell 15.31.30

 

Kuidas plaanid sellest välja tulla, kui see peaks juhtuma?

See on puhtalt sinu ennustus, Tooras seda ei mainita.

 

Olen tavalisi rõngaid kasutanud kuu aega. Olin üllatunud, sest tundsin nende mõju kohe. Algul oli mul raskusi rõngastega magama jääda, kuid nüüd olen harjunud ja magan väga hästi. Iga päev avan teen silmad lahti ja ärkan lihtsalt üles. See on minu jaoks ebatavaline. Nahaprobleemid on kadunud. Samuti mõjuvad seadmed hästi kõhule. Paar päeva tagasi tekkis silmadesse imelik tunne, kuid tegelikult on silmade seisukord parem. Alates 6-eluaastast kannan prille, praegu olen 19-aastane.

See oleks nagu kokkusattumus, sest enne rõngaste kasutamist hakkas mu nägemine halvenema (lühinägevus, astigmatism).

Annan teada, kui midagi peaks veel muutuma, praeguseks kõik J

 

Parimate soovidega,

 

* Carl Johan *

 

Kellelt: Sarbjit Khalsa cdkinvestments@worldnet.att.net

Teema: rõngad

Kuupäev: teisipäev, 17. märts 1998 kell 15.39

 

 

Hei! Teie rõngad on suurepärased. Olen neid kasutanud ainult nädala, kuid mu kõhulihased on rohkem pingul ning tunnen ennast üldiselt palju tugevamana. Suur tänu.

 

Kellelt: mark urban mcurb@mindspring.com

Kuupäev: teisipäev, 7.aprill 1998 kell 12.29

 

Kallis Alex,

 

see toimib. Sain rõngad ja magnetid umbes viis päeva tagasi. Kahe päeva jooksul ei tunne ma end pärast söömist enam nii pundununa. Olen 42. Aastad on mõjuma hakanud, kuid tunnen end nüüd paremini. Ma ei tea, kas see tuleb rõngastest või sellest, et surematus on vaid käeulatuse kaugusel.

 

Rääkige palun oma seadmete tekkeloost. Teie veebisaidil on pildid teist endast ajavahemiku 19-27 eluaastat. Teame mõlemad, et te ei sobi hästi näitena oma seadmete mõju kohta. Siiski näen ma, et olete vanuses 19 või 20 enneaegselt vananenud, sest katsetasite magnetilise konfiguratsiooniga? On see tõsi?

 

Veel üks asi: tundute tore noormees olevat, kuid kui tahate teiste inimeste usaldust võita, siis lõpetage oma kosmoloogilise orientatsiooni usuaspektide levitamine ning jätke ära ka imelik kujundus. Ärge saage minust valesti aru, aga grammatika, õigekirja ja sõnaühendite korrektne kasutamine tuleb teile ainult kasuks.

 

Soovin edu. Loodan, et saavutate surematuse ning loodan, et toidu-ja terviseamet teie tööd ära ei riku.

 

Parimat,

 

Mark Urban

 

Kellelt:   John Pacifico johnp@pacificnet.net   Kuupäev:     teisipäev, 17.märts 1998 kell 10.14

 

Alex, sain hiljuti kätte teie igavese elu rõngad ning tunnen energia liikumist oma pähe. Olin üllatunud, et väikesed magnetid võivad seda teha. Tundsin midagi kundalini energia taolist, kui energia mööda mu selgroogu üles liikus.

 

Olen kokku puutunud peaaegu sama suurte magnetitega, kui mis on teie omadest tugevama mõjuga. Saadan teile nende kohta kirja. Sooviksin teada teie arvamust selle kohta, kas need toimivad teie magnetitest ja rõngastest paremini.

 

Kas kasutate endiselt ESP Power Train II seadet? Panin ühe kokku ja kasutan seda igapäevaselt ning tunnen oma näärmetes suuremat aktiivsust. Loodan, et varsti saan ka füüsilist tegevust nautida. Kas kasutate seadmeid endiselt ning kui kaua neid kasutanud olete? Kas teil on olnud viimasel ajal seadmega seotud füüsilisi kogemusi? Aitäh teie aja eest. Jään teie vastust ootama. Parimat,

John Pacific

 

Kellelt: Gunnar Furrow djgoten2001@lycos.com

Teema: Surematuse rõngad töötavad!!! MA EI TEE NALJA!!!!

 

Sain endale hiljuti tavapärased surematuse rõngad ning kohe kui neid kasutama hakkasin, tundsin kehasse tungivaid magnetjõude. Läksin rõngastega magama ning ärgates tundsin end nii ärksana. Viisin need kooli ning näitasin neid kõikidele. Samuti näitasin rõngastega kaasasolevat juhendit ning kõik soovisid endale oma isiklikke rõngaid saada. Mul on sõber, kes soovis mu tavalisi rõngaid endale saada siis, kui minu neodüümiumrõngad kohale jõuavad. Kui keegi peaks seda lugema, siis soovitan teil kindlasti endale need seadmed muretsed! Ma siiralt soovitan seda. Kasutasin neid vaid ühe päeva ja näen juba tulemusi. Kasutan neid ka praegusel hetkel ja tunnen end noore ja energilisena. Koolis on neid hea kanda!

 

Parimate soovidega,

Gunnar Furrow

 

Kellelt: gboerio@hotmail.com   17. september 2002

 

Hei! Soovitan teil seda lugeda, teil pole midagi kaotada...

Kasutasin Yahoo veebibrauserit, kui märkasin igavese elu seadmete reklaami. Mul ei olnud midagi paremat teha, nii et lugesin edasi...Liikusin kõnealusele lehele ning nägin, et neid rõngaid saab tasuta tellida. Kui veebisaidiga rohkem tutvuda, siis märkate, et see ei ole vale. Algul arvasin, et see on naeruväärne, kuid nende toimet nähes hakkasin ma uskuma. Küsisin bioloogi (oma õpetaja) käest ning kogu info osutus tõeseks. Samuti on seadmel USA patent. Kuigi toidu- ja tervishoiuamet on püüdnud Chiu äri lõpetada. Olemas on ka kirjeldus, kuidas koostada oma seadmed ilma igasuguse tasuta!

Olen pärit Argentiinast ja sain oma rõngad tasuta, seega arvan, et kui see kõik poleks tõsi, siis milleks saata rõngad teisele mandrile ning maksta postikulu? Kõnealused rõngad lubavad teile igavest elu, v.a siis, kui teid tapetakse. Loomulike põhjuste tõttu te ei sure. Sain oma rõngad kolm kuud tagasi ja mu isa kasutab neid. Ta juuksed on jälle kasvama hakanud ning need on loomulikku toone. Ta ei ole enam hallipäine. Ta võttis alla. Akne, kortsud ja armid on kadunud.

 

 

 

 

vanus 76 . vanus 79

 

Chiu Tao Chin, hiina meditsiini doktor, on katsetanud jalavõrusid ühe aasta kestel. Ta saatis mulle endast kaks fotot. Vasakpoolne foto on tehtud kolm aastat tagasi. Parempoolne foto on tehtud nüüd. Ta on noorem kui varem ning tema energia- ja immuunsüsteem on erksamad. Näiteks aasta aega tagasi kattis ta end tekkidega ning lülitas radiaatori sisse, et vaadata palaval suveõhtul telekat. Nüüd ei ole tal enam külmatunnet ning ta kannab T-särki nagu kõik teised. Enne oli ta hallipäine. NÜÜD HAKKASID TAL KASVAMA MUSTAD JUUKSED!!

 

 

Kellelt: Karl Erik Bjxrnhaug k.e.bjornhaug@stv.uio.no

 

Teema: Re: Küsimused.

Kuupäev: reede, 20.märts 1998 kell 2.52

 

 

Hommikuti tööle minnes on mul rohkem energiat. Olen rõngaid ainult kolm nädalat kasutanud. Olen 27-aastane ning mul ei olnud erilisi arme, kuid mu laubal on kortsud, millest sooviksin lahti saada. Teie postituses oli kirjas, et tulemuste nägemiseks võib kuluda veidi aega, kas umbes 2-3 kuud?

 

KEB

 

 

Mul on külaline, kes mulle kirjutas: Alex, tegemist on väga huvitava lehega. Vaatasin teie tõendite loetelu ja see on minu arvates väga huviäratav. Kuid millised on kõrvalmõjud? Kas üldse? Näen ainult positiivset tagasisidet. Igal asjal on alati kaks poolt. Tahaksin näha postitusi kõrvalmõjude kohta.Muad Dib

reede, 1. August 1997 kell 20.29.33

 

Kõrvalmõjud on järgmised: lühemat kasvu inimesed ei saa minu rõngaid kasutades hästi uinuda. Nad tunnevad magades suurt energiatulva ning nad ei suuda vähemalt pool tundi lõdvestuda. Pikematel inimestel kõrvalmõjusid ei esine ning neil ei teki mingisuguseid probleeme. Minu hea sakslasest sõber, kes on üle 180 sentimeetri pikk, magab hästi nii jalavõrude KUI rõngastega. Minu soovitus lühematele inimestele on järgmine: magage tunnike kauem. Kandke minu rõngaid ja jalavõrusid nii kaua kuni nendega harjute. See on nagu kontaktläätsede kandmine. Algul pole see mugav, kuid lõpuks harjute ära. Üks pisem daam ütles mulle, et algul tundis ta öösel suurt energiatulva, mis ei lasknud tal uinuda. Kui ta oli aga nädal aega järjest igal õhtul rõngaid kasutanud, siis ei tundnud ta enam midagi. Mõelge selle peale. Energiatulv ravib teie kahjustatud keharakke ning aitab kaasa noorenemisele. See on nagu inimkeha patarei. Minu seadmed tagavad teile Chi energia, mis aitab teil nooreneda. Juhul kui kannatate halva vereringe käes, siis tunnete oma kehas suurt jõudu. Sel on tervendav toime. Juhul kui teil on vigastusi või kannatate haiguse all, siis energiatõuge ravib need kõik terveks. See kõik on seda väärt. Te muutute nooremaks. Milleks osta endale ravim, kui selle tarbimisest miski ei muutu?

 

Oleksin väga õnnelik, kui saaksin oma soovituskirja teie veebisaidile postitada. Võtke minuga ühendust, kui soovite pärast igavese elu seadme kasutamist mulle kõik üles tunnistada. Aitäh.