Anonüümne joogi:

 Himaalaja joogi Džad Mirra ilmus mulle äkki koldetule valguses paljajalu, ainult niudevööga, kuigi öösiti oli külma kuni 20°C. Ta pilk oli terav, valvas ja range üheaegselt. Mitme kohtumise jooksul avaldas ta mulle tehnikaid, mis võimaldavad olla noor ja terve nii kaua kui ise tahad. Ta ise oli üle 1000 aasta vana, nägi välja 35-40-aastasena, liikudes mägede kaljudel justkui oleks ta kaalutu. Ta oskas minna üle energeetilisele olemisele, muutuda valguseks ja universumis ringi reisida. Valguskehas olid näha siseorganid, mis samuti helendasid. Ta koondas oma keha keraks ja lendas minu koopast välja.

 Vesteldes rääkis ta, et tulevikus läheb inimkond üle energeetilisele olemisele, inimkehad transformeeruvad valguskehadeks ja valguvad universumis laiali. Ta pakkus „Suure Ülemineku” tagasipöördumatut noorendamise praktikat, mida varem avaldati vaid pühendunutele. Kuid kuna inimkond on Suurele Üleminekule nii lähedal, avaldas ta selle mulle inimestele edastamiseks, et nad saaksid oma keha loomust muuta, läbida suured energeetilised muutused, mis lähiajal toimuvad.

Pöördumatu tervenemise, noorendamise, keha ja vaimu muundamise praktika:
Seiske sammu kaugusel toolist, millele hakkate looma oma pöördumatu noorenemise kuju. Sulgege silmad ja öelge endamisi: „Praegu tekib minu ette pöördumatu tervenemise ja noorenemise kuju – uus keharakkude seisund. See uus olend on võimeline ja suuteline elama vabalt ja õnnelikult mistahes tingimustes, kaasa arvatud uues maailmas, mis moodustub Suure Ülemineku järel. Teha sügav sisse- ja väljahingamine ja sukelduda sellesse kujusse, istudes ise toolile. Nüüd tuleb anduda täielikult keha rakkudes toimuvatele protsessidele: soojusele, vibratsioonidele, pulseerimistele, kuumusele, millest mõned võivad olla ebamugavad – see on normaalne.

 Kujusse sisenemise järel rääkige sisemiselt või häälega: „Ma algatan oma füüsilise keha ja vaimse loomuse tagasipöördumatu tervendamise ja noorendamise. Nüüdsest hetkest jään ma tervenema ja noorenema iga päev, iga tund ja minut, sõltumata mu mõtetest ja tegutsemistest”.

 Hakake noorenemisega läbi imbuma, hingake nahaga, peaga, juustega, kätega, jalgadega, kogu kehaga. Rakud, saades käsu, hakkavad siirduma eesmärgi poole, hakkavad tõusma olemise uuele tasandile, milles pole kohta vananemisele, haigustele, surmale. Rakud kui hoolsad rügajad hakkavad nagu alpinistid noorenemise, tervise ja ilu uutele kõrgustele ronima. Tunnetage, kuidas rakud uude eksistentsi oma samme teevad. Kinnitage uusi üleskutseid: „Ma annan kõikidele keha rakkudele ja kõikidele organitele stardi saama terveks, igavesti nooreks ja ilusaks. Ma kutsun keha rakke üles üle minema ideaalse tervise, valguse ja armastuse seisundisse. Ma kutsun Taeva ja Maa, Päikese, Galaktika ja Universumi teiste maailmade energiaid minu olemist tervendama, noorendama ja ümber kujundama. Ma kutsun südant, maksa, neere, kopse ja kõiki teisi organeid minema üle uuele olemisele”. Vajadusel leiutage oma sõnastus ise. Keha ise annab märku vajalikeks sõnadeks, jagab võtmed füüsilise, vaimse ja energeetilise uuenemise jaoks. Mõelge läbi, looge uue inimese kuju, milleks hakkate saama. Ärge ahistage oma unistusi isegi kui teil on soliidne vanus, kujutlege ennast noorena. Püüdke kujutleda üha selgemalt oma silmi, keha, kasvu, juukseid, nahka. Sellele järgnevad imed: kogu ümbritsev Universum hakkab teie sihile pürgimisele kaasa aitama. Täitke ootamatult tekkivaid soove, sellega valmistades end Suureks Üleminekuks, sest need kosmilised soodustavad energiad juba voolavad Maale kasvava intensiivsusega. Protsess on paljutasandiline ja paljuruumiline, millesse on kaasatud nii mikro- kui makromaailma struktuurid. Kujutage ette, millist transformatsiooni läbivad rakud kui roomaja muutub lendajaks.

 Seni toimus evolutsioon iseeneslikult, praegu osaleb selles protsessis esmakordselt teadlik mõistus. Tuleb õppida evolutsiooni ise juhtima, looma ise talle programme, konstrueerida uusi rakke, uut reaalsust, sest Jumala lastena on meil kõigil loomisvõime. Pühenduge sellele alati, kui meenub, mida tunda ja tahta. Sellega muutub ka takistav ümbruskond, samas kui teie uute energiatega resoneerijad tulevad ise teie juurde. Teie peegliks on ümbritsev maailm.

Tõlkinud Viktoorius, korrigeerinud Aigar Säde
10.09.2017